Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Aki látott már szellemet tud...

Aki látott már szellemet tud róla mesélni, hogy milyen?

Figyelt kérdés

Azt hiszem most velem lehet hogy ez történt. Ha esetleg leírnátok, hogy milyen volt amikor veletek ilyen történt, talán tudnám, hogy ez most az volt-e vagy sem...

Honnan lehet ezt tudni?


ápr. 5. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Hát, nagyon átlátszó figurák. Szavaiknak sincs semmi súlya. Lépteik nyomtalanok. Érinthetetlenek. Színtelen, szagtalan, alaktalan szálldogálók.

Kivehetetlen a tekintetük.


Szemmel nem látod, füllel nem hallod, orral nem érzed, bőrrel nem tapinthatod és nyelvvel sem kóstolhatod. Csak a szív érzékeli, amit az elme meg sem sejtett, fel sem fogott.


Mindenhol ott vannak, mind ott vannak. Mindent tudnak, mindent látnak. Látnak a szemeddel, hallanak a füleddel, éreznek a nyelveddel, tapintanak a bőröddel, szagolnak az orroddal. Mind a vendégeid. Időtlenek. Azok is ott vannak, akik voltak, de azok is, akik majd csak ezután lesznek. ott minden idő egyszerre valósúl. Mindent tudnak, ismerik a nagy tervet és nem szolnak közbe. Mi is köztük vagyunk.


Megfoghatatlan figurák, ám mégis áttetszők.

ápr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem védőangyal formájában megmutatkoznak néha, pl súlyos betegségek esetén, álomban.

Szimbólumokat mutatnak, amiből meg akarja mutatni, hogy meggyógyulsz esetleg.

Többen beszamoltak arról, hogy mielőtt majdnem elgázolta volna valami őket, csengettyűt hallottak, vagy hogy valaki nevén szólítja őket, így megállván par masodpercre, elkerülték a balesetet.

Állítólag egyesek szerint mindenkinek van védőangyala, masok szerint csak annak, aki nemes lélek és jót tesz.

Szerintem amúgy az elhunyt rokonaink szelleme velünk van mindig, főleg előidézzük őket, ha rájuk gondolunk, vagy megfogjuk, megöleljük a pulóverét, pokrócát, akkor rájukhangolódunk, felvesszük energetikai szinten a kapcsolatot. Ugyanígy élőkkel is kapcsolatba lép az asztráltestünk, ha rajuk gondolunk, ez egyfajta “telepatikus” kapcsolódást feltételez, konnektálódást a masik energetikai testére, negatív vagy pozitív gondolatokkal.

Az átkok pedig léteznek, emiatt, mert a negatív energia gyengítheti a másik asztráltestét.

ápr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Darius- ***** válasza:
100%

Igen láttam kétszer is. Egyszer az utcán ment fel a hegyre. Fehér volt, átlátszó és akkora, mint egy ember.

Máskor a temetőben . Miután meghalt a lányom anyja és éjjel is mentem ki a temetőbe többször valamiért, mert hiányzott. Egy ilyen alkalom során láttam másik sír felett egy hasonló átlátszó és ember alakú fényt, amely mozgott. S sír tulajdonosának nevét nem írom ide, mert fölösleges. Nem a párom szelleme volt szerintem. Legalábbis így éreztem, nem jött felém sem, hanem a másik irányba haladt, aztán eltűnt. Érdeklődtem az illető felől, akinek a sírt csinálták. Annyit tudtam meg, hogy öngyilkos lett, de a rokonai nem látták a szellemét. Vagy nem beszélnek róla.

ápr. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
72%
Kérdező, neked milyen élményed volt?
ápr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Több fajta van. miért mit láttál?
ápr. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

2x láttam a lift mellett üvegajtónál. Egy öreg nő. Először hosszú alvóköntösben próbálta kinyitni az üvegajtót, másodszorra nagy régi ruhában volt ugyanott.

Közben teljesen másra gondoltam, más ment a fejemben, fogorvoshoz mentem, meg futártól vettem át kaját, semmi ilyesmin nem gondolkodtam. És egyszercsak megjelenik a fejemben ennek a képe (mert valahogy nem a szememmel láttam). Nem hiszem, hogy képzeltem, én ilyen történelmi alakokat nem tudok csak így fejből hirtelen meg ilyen gyorsan, úgy hogy nem is az megy a fejemben hanem a futár meg a fogorvos), plusz ismerem magam, ha én kreálok valamit azt mindig igazítgatom, sosincs olyan, hogy csak megjelenik egy kész kép, mint most. Nem is oda figyeltem, automatikusan fordult a fejem az üvegajtóhoz.

Amúgy nem volt félelmetes, elsőre továbbmentem, hogy hát oké biztos csak valami tükröződött vagy ha ott van valami nem-fizikai hát hadd legyen. Másodszorra kicsit para volt, mert szerintem észrevette, hogy észrevettem (akármilyen hülyén hangzik volt egy ilyen érzésem), plusz maga a tény hogy már másodszorra volt ez. Mindkettő sötétedés után esti órákban.

Sehol máshol semmi ilyesmi nincs, csak ott a liftnél volt ez a 2 eset.

Nem tudom hova tenni...

ápr. 7. 22:14
 7/11 A kérdező kommentje:

"Mindkettő sötétedés után esti órákban."

Nappal is szoktam arra menni, ha másért nem szemetet levinni meg munkába. Akkor nem volt ilyen.

ápr. 7. 22:15
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szellemet szerintem még nem láttam, de Slenderman és maga a sátán is már megpróbált engem levadászni.
ápr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Én csak szelemet éreztem bab után, de nem még láttam.
ápr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer éjjel felébredtem, csak egy alakot láttam átsuhanni a szobán. Nem az a tipikus filmes átlátszó fehér szellem volt. Ugyancsak átlátszó, de inkább rendes, normális színekbe, mintha egy átlátszó ember lenne (vagy hogyismondjam). Nem nézett rám csak úgy "céltalanúl" suhant át, mintha nem is érzékelt, volna engem. Láttam az arcát, a körvonalait, fel is lehetett ismerni, hasonlítottam is valakihez, aki meghalt.
ápr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!