Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mit jelent ez a történés?

Mit jelent ez a történés?

Figyelt kérdés
2014.11.23-án történt meg ez a különleges eset. Lefeküdtem aludni és kikapcsoltam a tv-t is. Röviddel később az ajtóm előtt az előszobában olyan manó szerű nevetést hallottam és valaki elkezdte rángatni a fémlábú széket a járólapon.Kimentem, és nem volt ott senki. Visszafeküdtem, és megint elkezdték erősebben rángatni a széket. Többen lehettek de legalább ketten mert az egyik biztatta a másikat, hogy ezt a széket rángassa, mert azt mondta, hogy ezt biztos észre veszem. Erre ébredtem fel.

2020. okt. 20. 20:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

mikor akartál aznap felébredni?

A tudat alatti, képes arra, hogy azt mondod 5óra akkor felkelt.

Ha neked kell egy kis idő a boothoz akkor 4:30 és 5:00 közt fog.

(bármi áron, engem általában meglepéssel, "Idő van!", "Akkor holnap" vagy rémálom)


A kobold az viszonylag humánus, nem kapsz szívbajt, csak heregel.

És mivel tudod, hogy álom volt így abból is indulj ki.

2020. okt. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem álmodtam, fent voltam.
2020. okt. 22. 21:13
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!

Velem sokszor előfordul, hogy azt álmodom, hogy ébren vagyok és nem tudok elaludni, pedig tényleg alszom. Csak nagyon agyalok olyankor, tehát az agy nem tud pihenni. (ilyenkor van nekem is mindenféle para dolog amiket vagy álmodom, vagy ébren vagyok, nem tudom, de én inkább azt fogadom el, hogy alszom olyankor és álom volt)

A meditáció segít kiüríteni a gondolatokat - főleg a feleslegeseket - és segít abban, hogy jobban aludj.

https://www.youtube.com/channel/UCYxXmSUIcY_X8wn4wquvAvg

2020. okt. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!