Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi volt a legijesztőbb dolog...

Mi volt a legijesztőbb dolog ami veletek történt?

Figyelt kérdés
Nem rossz emlékekre,balesetekre gondolok, hanem ami a szellemekkel meg hasonlókkal kapcsolatos.Tehát ami nagyon megrémísztett.
2020. nov. 5. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Iskola
2020. nov. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Gondolkozom, viszont aligha jutna eszembe ilyen, mivel szellemek meg hasonlók nincsenek. Max. kisgyerekkoromból tudnék ilyet mondani, amikor a nyitott ablakon át a szellő megmozgatta a függönyt, én meg szellemnek véltem, mert nem tudtam összerakni még logikusan a körülöttem lévő dolgokat.
2020. nov. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Anyukám és a testvérem a kórházban egy váróba kerültek egy nővel, akinek a kisbabájának egy üreg volt az arcán, valahol az orra helyén. Az ultrahang nem mutatta ki. Bár nem voltam ott, csak mesélték és nem is szellemekkel kapcsolatos, azért ijesztő, mert ez a valóság. Azóta gyereket se akarok.
2020. nov. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Mikor kicsi voltam, látni véltem hogy egy öregasszony visszahúzza a fejét a nappali ajtóból. Rettentő bátran kimentem megnézni, de nem volt ott senki.
2020. nov. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Álmomban megidéztem egy démont és éreztem a tapintását és azt az érzést ha valamit elrontok meghalhatok. Miután felkeltem ugyan úgy éreztem a testemen ahol megfogott még sok ideig és emelet az egész épületben éreztem az auráját, hogy még itt van.

Ha kimentem volna a helyiségből nem tudom mi történt volna.

Egy órán át éreztem. 03:27 kor szűnt meg.


De ez inkább egy parazita volt mint démon.

2020. nov. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
Gyerekkor
2020. nov. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%

Egy rokonom eltűnt és hajnalban felébredtem arra, hogy valaki áll a szobámban az ablak előtt, így a beszűrődő utcai fényben csak a fekete sziluettjét láttam, de sejtettem, hogy ő az, a kutyám pedig az ágyam mellől nagyot nyújtózkódva, farkcsóválva a sziluett felé fordult és így üdvözölte őt, ahogy gyakran üdvözölt bennünket, ha álmából felébresztettük. Az, hogy felébredtem és maga a kutya teljesen valóságosnak hatott, a fekete alak az ablak előtt teljesen irracionális volt. Átgondoltam és arra jutottam, hogy nem lehet ott senki, visszafordultam a fal felé és álomba merültem. Másnap tudtam meg, hogy meghalt.

Utólag visszagondolva egész biztosan nem voltam teljesen ébren, mert ha az lettem volna, azonnal villanyt kapcsolok és lemenekülök a szüleimhez félelmemben.

Mindennel ellenkezett, amiben hittem. Keresztény hívő voltam, nem vágott egybe a világképemmel az, hogy a halottakkal bármiféle kapcsolat létesíthető, sőt, egyenesen tiltott volt.

2020. nov. 6. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%

Egy valósághű álom a figyelőről.

15 éve ez volt az első rémálom, ahol voltak kétségeim.

Hidegverejtékkel és heves szívveréssel ébredtem.


Szellemekkel ilyen nem volt...

(Nem volt sok, egy az is a mama volt aki 2 éves koromban hunyt el, a bátyám azonosította a leírások alapján...de az lehetett álom is...)


Néha kiülök este az erdő szélére/telek határra hallgatni a zajokat S nézni a csillagos eget. Az se volt olyan para...

2020. nov. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Angel3000 ***** válasza:
Sziasztok! A 7es megèlhetèsènek tôrténete màr valami! Feke árny alak Lètezik! Nekem is Volt megèlhetèsen vele. Az biztos, Hogy nem halucináltam! Vègigfutott rajtam a hideg, Mert ez a megtapasztaláson uj Volt ès természetfeletti!
2020. nov. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!