Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Halál utáni lét létezik?

Halál utáni lét létezik?

Figyelt kérdés

Több esetben tapasztaltam dolgokat. Gyerekként éjszaka megfogta valaki a kezem, ahol egyedül voltam a szobában. Több esetben olyan érzésem volt, mintha ébren voltam, de nem tudtam felkelni, mert olyan érzésem volt, mintha valaki lefogna. Úgy érzem hogy a halálunkkal nem ér végett minden. Valami olyan érzés van bennem, amire nem találok magyarázatot.

Nem vagyok vallásos, és nem vagyok semmilyen szekta tagja.


2020. nov. 15. 14:12
1 2
 1/11 anonim válasza:
95%
Azt, hogy létezik-e élet a halál után, nem tudom. Viszont amit leírtál, hogy ébren voltál de nem tudtál megmozdulni, az egy létező jelenség. Alvásparalízisnek nevezik. Ha gondolod nézz utána, érdekes dolog :)
2020. nov. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a jelenségek csak azt jelentik, hogy jó alappal rendelkezel, ha fejleszteni akarod magadat, vagy hogy jó eséllyel kereshetsz válaszokat. Ahogy 1-es mondta, ezt a jelenséget szokták alvásparalízisnek hívni, és ez akkor mindent megmagyaráz..sokan álmodják néha hogy zuhannak, majd hirtelen felébrednek...erre még az a magyarázata a tudósoknak, hogy a fáról alvás közben lezuhanó majom-emlékeink jönnek fel...Istenem 🙄
2020. nov. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Egyedül voltam a szobában, megfogták a kezem és lefogtak. Poszttraumás stressz szindróma?
2020. nov. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 RyuKaiSenpai válasza:
85%

Elöttem már említették az alvásparalízis nek hívják, egész regényeket lehet erről olvasni és érdekes videók is vannak rolla.

A kérdés viszont az hogy van a "élet" a halál után, sok kutatás van ezzel kapcsolatban de bizonyított tények nincsenek.

Viszont ha van is lét a halál után akkorsem tudnak velünk semmilyen kapcsolatot létesíteni se a tárgyakkal.

2020. nov. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
57%
Szerintem csak szimplán alvásparalízis közben vannak lidércnyomásaid.
2020. nov. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Miss Endzsi ***** válasza:
57%
Lidércnyomás, pont azért, mert olyan érzés, mintha ráülnének a mellkasodra.
2020. nov. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
57%
Ja bocsi, hallucinációt akartam írni. Bár nem tudom, hogy lett lidércnyomás belőle. 🙂
2020. nov. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%

senki sem tudja biztosan, onnan még nem jött vissza senki

Ez ugyanolyan, mint hogy van isten vagy nincs isten.Szerintem halál után nincs semmi, és nincs isten sem, esetleg csak egy szadista g€ci , aki élvezi, ha az emberek szenvednek.

2020. nov. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

Mindannyian visszajöttünk már onnan 🙂

Sok ezer reinkarnácios emlékezésről gyűjtöttek anyagokat, és ezt csak az elmúlt pár évben...egyes irányzatok visszautaztatnak előző életekbe, a modern tudomány regressziós hipnózissal kezel másképp nem gyógyítható, korábbi életekből hozott sérüléseket... és tényleg ez még a fele sincs a példáknak, csak késő van, meditálni kell....de a konklúzió: amit nem lehet megenni, az nincs

2020. nov. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
Jól mondod 9-es. Mindannyian visszajöttünk már számtalanszor. Bárki elmehet regressziós meg ÉKÉ-s hipnózisra és saját maga tapasztalhatja meg. De az is elég, ha rendszeresen meditálsz.
2020. nov. 16. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!