Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Létezik telepátia? Hogyan...

Létezik telepátia? Hogyan működik?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalataitok vannak?

2020. nov. 17. 18:09
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

#20

Akkor írd le!

2020. nov. 19. 18:11
 22/35 anonim ***** válasza:
Akik közel állnak hozzám mikor gondolok rájuk felhívom mindjárt mondjuk vagy ráírok és megelőz abban a pillanatban. Vagy mondja csinál reggelit és tudom, hogy tojásrántotta már mikor megkérdezem mi az. De ez a legkevesebb amit tapasztalok a világról. Ha bárki gondolja ramira privátba és megbeszélünk egy beszélgetést hangalapon, elmesélem a főbb tapasztalataim. Szkeptikusokat nem kenyerem meggyőzni egyszer megéltem mi a különbség 3 ember reakciója egy repülő üditős kupakra ami átrepült a szobán...….
2020. nov. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Szóval érezted a rántotta szagát, de az neked már látnoki képesség.
2020. nov. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Nem érzek semmit egyszerűen tudom egyszer kitaláltam hogy hogy milyen jégkrémet eszik valaki pontosan sőt azt is kitaláltam hogy jégkrémet eszik aztán meg megmondtam hogy milyet.
2020. nov. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Nem semmi
2020. nov. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Ez az egész csak egy szimuláció vagy álom a lényeg az hogy amit elhiszel azt fogod megtapasztalni!
2020. nov. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Ez aztán a telepátia.....
2020. nov. 21. 14:05
 28/35 SZücsöm ***** válasza:
92%

13 Mert James Randi (RIP) volt bűvész munkássága az ám nagyon tudományos és a hitelessége is ellenőrizhető hogy nem csak "show" volt az egész. Ha meg nem tetszik valakinek 1 mérés eredménye akkor csinálják meg még 10-szer a kísérletet ha minden alkalommal ismétlődik az eredmény akkor valamilyen jelenség fennállásának minimum az esélye meg van.


Amúgy a titkos szolgálat és parapszichológia kérdésébe is eléggé beletenyereltél lásd: Russell Targ munkássága amit szintén vagy elhisz az ember vagy nem. Az meg hogy jelenleg ölnek e bele pénzt pont nem te (vagy én) leszel az az ember aki erről tudni fog.


"Az agykontrollnak is lefott a kaveja". Tényleg mióta? Vagy csak azért mert te azt írtad? Erről se fogok a saját nevemben beszélni mert nincs tapasztalatom. Annyit tudok a témáról hogy kollégám járt agykontroll tanfolyamra és babcsíra keltetéssel többször is kipróbálta hogy gyorsabban fog e nőni az amelyik felé + gondolatokat "küld". Minden esetben gyorsabban nőtt. Persze lehet hogy a véletlen műve,... de hogy mindig?

2020. nov. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
0%
Természetes telepátia nem hiszem, hogy létezik, ha mégis,esetleg nagyon gyenge, és inkább megérzésnek nevezném. De mesterséges van, méghozzá régóta. A technológia ma már szinte mindenre képes. Csak az a kérdés, hogy etikus-e. Illetve ez nem kérdés. 🙂 Mert ha az lenne, nem titkolnák a létezését.
2020. nov. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Létezik, nemsokára mi is képesek leszünk erre
2020. dec. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!