Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Létezik telepátia? Hogyan...

Létezik telepátia? Hogyan működik?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalataitok vannak?

2020. nov. 17. 18:09
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
Velem történt ilyen zsinórban 3x. Néhány hónap alatt egy számomra nagyon fontos személlyel. 25/N
2020. dec. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos, hogy ez telepátia-e... de azért titkon gondolom, hogy az. Az én szerelmem szó szerint a világ másik pontján él, habár a valóságban még sosem találkoztunk, már 5 éve ismerjük egymást, de olyan mintha mindig is ismertem volna. Mind a ketten jártasak vagyunk a meditációban (ő egy kicsit jobban). Véletlen ismertük meg egymást, nem akartam tőle szerelmet, ő se tőlem, mindketten kapcsolatban voltunk, később valahogy folyton eszembe jutott és akkor írtam neki, volt hogy csak rágondoltam és pár percel később üzenetet kaptam. Volt, hogy úgy éreztem beteg vagyok, de semmi bajom nem volt, hiány érzet fogott el iránta, rosszul voltam és folyton álmos, végül üzentem neki. 1 héttel később válaszolt, kórházban volt. Máskor én ájultam el anafilexiás sokk miatt, miközben az infúziót kaptam üzent, hogy jól vagyok-e, és még nem birtam válaszolni, remgett a kezem, már hívott is. Hasonló kisebb ilyenek, meg van, hogy álmomban vele vagyok, másnap elmeséli, hogy velem álmodott, de titok, hogy mit. Nem mondom el neki sosem, hogy én is láttam, mert ha tényleg telepátia, akkor mi van ha ugyan azt álmodtuk, az meg nagyon zavarba ejtő lenne!! :D
2021. jan. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Bizony létezik, belső hangnak hívják. Működését a szellemek biztosítják.
2021. jún. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
De nem kéne ezt a tudást megátkozni, mert igaz.
2021. jún. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
Persze, hogy létezik. Meg is lehet tanulni kezelni! Múltkor egy nyaralást néztem és közben az egyik személyre gondoltam akivel szoktunk nyaralni és rám írt a semmiből egy ugyanolyan nyaralási ajánlattal amit néztem.😃
2022. aug. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!