Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ki érzi ugy, Hogy Rontás van...

Angel3000 kérdése:

Ki érzi ugy, Hogy Rontás van rajta?

Figyelt kérdés

#Átok #fekete mágia #misztika #ráolvasás #Szemmel verès #Petragramm
2020. nov. 19. 13:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
46%
Az elmebetegek.
2020. nov. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%
Én. Miért, leveszed? ☺️
2020. nov. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
51%
Én
2020. nov. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Nos, apám nem éppen szerencsés, viszont nem ezoterikus beállítottságú, mégis azt mondja már kiskoromtól kezdve, hogy családi átok (ami igazából csak neki szól, de mindig mondja, hogy nyugodjak meg, majd nekem is kijut belőle).


Fiatalkorában focista karrierre készült, amihez meg is volt a tehetsége, fel is vették olyan iskolába, nagy jövő elé nézett. Aztán jött a fülével egy betegség, aminek máig olyan megfejthetetlen az oka, mint a ráknak, csak nem halálos + szívbetegség. Focista álmok szilánkosra törtek. Később, asztalos szakmát kitanulva, saját céget alapított, ami kb 10 évvel később tönkre is ment, mert bár a bútorai jók voltak, az emberek inkább vettek olcsóbban kevésbé tartósat, mint drágábban tartósat. A cég bezárását követően 3 évig nem talált munkát. Nevelőapjához kellett költöznie (apámé volt a lakás, nevelőapáé a haszonélvező jog), aki egy ritka nagy, undorító állat volt, a higiénia ellensége. Közben már én is megvoltam egy jó ideje. Ami megelőzött az, hogy ugye apám megismerte anyámat, összejöttek, és végül szakítottak. Anyám pedig óvodáskorom végefelé lelépett és apámra hárult a feladat, hogy neveljen fel. Ja és anyám kemény 10 ezer gyerektartás fizet mind máig, de évekig ennyit se küldött. Apám örök szerelme az anyám. Olyan régen mentek szét, és neki még mindig anyám az istennő, annak ellenére is amit tett, bár persze haragszik érte, de akkor sem tudta elfelejteni (egy kapcsolata volt anyám után, az se sokáig). Három év munkanélküliség után, ami alatt laptopszerelésből volt némi saját pénzünk, elkezdett egy garázsban dolgozni, 12 órában, 4 órában bejelentve és havi 90 ezerért + az éjszakázások. Ezt csinálta 9 évig. Gyűlölte, de nem talált máshol munkát, mert ez legalább biztos volt, és ott voltam én is, ugye. Ó és még nagyon régen egy idióta fogorvos nem tudom hogyan, de valamit elrontott, aminek a vége az lett, hogy apámnak műfogsort kell fent hordani, és az esély, hogy műfogakat lehet betenni neki fogászatilag, amiket nem kell kivenni, rövidesen összetört, mert sajnos nála nem lehet. Leszokott a cigarettáról, gondolta, elkezd egészségesen élni és megint sportol. Na erre jött, hogy érszűkülete van. Egyébként a szív- és cukorbetegség, érszűkület és a füle mellett sérve is van. Nevelőapukát végül, amiért végső soron beszállt anyagilag a felnevelésébe, haláláig gondozta nevelőapukát, akit szívből utált. Ő katéterezte, pelenkázta, mosta kézzel és mosógéppel is a hugyos-sz*ros ruháit, és takarított fel utána, amikor az egész közlekedőt, tapétától az ajtókon át a mindenig összekent xarral, ami jó néhány milliót levont az eladási árból (aki megvette, máig nem tudta eladni, pedig már 4 éve).


Biztos van amit kihagytam a felsorolásból, és a mindennapos szerencsétlenségeit nem említettem, mint azt, hogy időpontra kellett mennie a szervízbe és a kettőből egyik kocsit se lehetett pont aznap beindítani, pedig futárként dolgozik már, napi használatú eszköz és nagyon vigyáz a kocsikra, mégis aznap mindkettő úgy döntött, kész, nem indul be.


Őszintén szólva, szerintem az ő élete eléggé átkozott, pedig ezoterikusként nem vagyok nagy babonás.


19/l

2020. nov. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
Baukó Éva .
2020. nov. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
30%
Azok a szellemileg visszább maradottak, akik mindig másokat okolnak a problémáikért, és véletlen sem jut eszükbe, hogy magukba nézzenek és változtatni próbáljanak valamin.
2020. nov. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
30%
#6-nál a PONT! :)
2020. nov. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
71%
Azok meg az igazi hülyék akik nem tudnak objektívan gondolkodni és nem hiszik el azt, hogy van olyan is amikor nem tehet az ember a problémáiról
2020. nov. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
78%
Néha igen.
2020. nov. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
92%

én, és tudom, hogy amiatt csak magamat okolhatom.

Besértődtem, azóta mintha rontás lenne rajtam....extrovertáltból inroveltáltra váltottam.

Lényegében 2011-ben kellemetlen dolgok sorozata ért és tettem egy "esküt"

ami nekem nem jó, de nem tudok megszabadulni tőle.


4 a családi izé létezik, neveltetés az oka, amiatt jár ki neked is. Egy rossz beidegződés amit tovább adnak generációról generációra. Figyeld meg vagy kérdezd meg mit nevez apád annak azt változtass.

2020. nov. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!