Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Léteznek szellemek és kísértetek?

Léteznek szellemek és kísértetek?

Figyelt kérdés

Mert alapvetően nincsenek, de nagyon sok olyat hallottam, meg olvastam, hogy valaki látott, érzett szellemeket. Van valakinek esetleg paranormális élménye? Arra kíváncsi lennék!

Értelmes válaszokat kérnék! Köszönöm.



2021. jan. 13. 19:57
1 2
 1/18 anonim válasza:
94%

Mondjon bárki bármit, én hiszek bennük. Most leértékelhettek, de ez csak az én véleményem, mindenki azt hisz, amit szeretne. (:

Én sokszor éreztem már, volt, hogy a szemem sarkából láttam valakit. Vagy este félálomban beszélgettem valakivel, ki a szobámban volt... De a legemlítésreméltóbb az az volt, amikor még az iskolában a szemem sarkából azt láttam, hogy egy kisfiú rohant és kiesett a nyitott ablakon. Majd annyira megilyedtem, hogy gyorsan odarohantam az ablakhoz, de nem volt semmilyen kisfiú.

Én úgy érzem, hogy körülöttem vannak az elhunyt szeretteim, és ők védelmeznek. Meg van egy két alak, akiket nem tudok, hogy kicsodák, de még nem bántottak, szóval nincs baj.

2021. jan. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom, hogy vannak-e valójában, de én amellett vagyok, hogy igen. Testvérem egy könyv olvasása után kezdett el "hinni" bennük.

Gyakran érzek a nagyszüleim házában hűs levegőt, abban a szobában (és a mellette lévő 1-2-ben is) amelyikben nagyapám meghalt. Folyton azt érzem, hogy figyel valaki, volt, hogy a nevemet is hallottam.

Ez nem 100%,be is képzelhettem akár.

2021. jan. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hű, ez érdekes! Hogy ti ilyeneket látták vagy éreztek!
2021. jan. 13. 20:13
 4/18 A kérdező kommentje:
*láttok
2021. jan. 13. 20:15
 5/18 anonim válasza:
63%

Várom a leértékeléseket.

Én teljesen biztos vagyok abban hogy ők léteznek.

Emlékszem arra is hogy mikor én voltam olyan állapotban mint ők most halálom után kerestem az aktatáskámat melyet a balesetben elhagytam,csak sötétben mentem vissza a helyszínre.

Emlékszem a halálom körülményeire, időpontjára.

Sőt nemrég beszéltem az előző életembeli gyerekkori legjobb barátommal is.

2021. jan. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

Én hiszek bennük és éreztem, láttam is őket, akár mennyire is hiszitek el...de kiskorom óta látom őket.


Egyszer volt olyan, hogy itthon voltam és a szemem sarkából láttam, hogy "apum" intett nekem be az ablakodon hogy menjek én is, ment be a kerti fészerbe. És amint indultam volna el, apum jött ki a szobájából pizsamában,... Hát egy pillanatra meglepődtem. Tesóm meg végig a szobájában tanult. Az ablakom meg a belső udvarra néz... Nem volt senki rajtunk kívül itthon... A fészer ajtaja meg zárva volt akkor.

2021. jan. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
50%

Angyalok és démonok vannak. Esetenként egy elhunyt ember lelke is kérhet segítséget, imát ha Isten megengedi, pl. Purgatóriumból.

Egyébként minden ember mellett van egy őrangyal, aki védi őt, élete elejétől a haláláig. Ő súgja a jó gondolatok egy részét is, illetve a sok majdnem baleset, vagy épp hogy megúsztam a dolgot is azért van, mert segítenek. Céljuk az ember eljusson a mennyekbe. Legyen türelmes, kedves és együttérző stb. gondolatokkal segítenek..


A démonok célja fordítva a kétségbeesés, bűnös vágyak és gondolatok, akár szürreális álmokban.. hogy az ember öntelt legyen és büszke vagy kétségbeesen, ne reméljen a jóban, ingerült, mérges legyen.. végül kárhozatra jusson.

2021. jan. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

ui. Az őrangyal mindig meghallgat, esetenként lehet nem leírhatóan is érezni a jelenlétüket, az ima mindig segít.. hallgass a lelkiismeretedre..

Isten megáldjon!

2021. jan. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
3%
Ennek a kérdésnek nem sok értelme volt, ugyanis aki hisz, az azt írja majd, hogy igen, aki pedig nem, az azt írja, hogy nem. Ezért kár kiírni.
2021. jan. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
20%
9-es vagyok, ja bocsi, most látom, hogy folytatódik a kérdés, akkor nem szóltam :)
2021. jan. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!