Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Léteznek szellemek és kísértetek?

Léteznek szellemek és kísértetek?

Figyelt kérdés

Mert alapvetően nincsenek, de nagyon sok olyat hallottam, meg olvastam, hogy valaki látott, érzett szellemeket. Van valakinek esetleg paranormális élménye? Arra kíváncsi lennék!

Értelmes válaszokat kérnék! Köszönöm.



2021. jan. 13. 19:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%

Én hiszek a szellemekben, bár nem igazán történt túlságosan jelentős paranormális esemény velem, talán egyet leszámítva. Egy üres ásványvizes (1,5 L) flakon eldőlt a szobában úgy, hogy az ablak csukva volt, semmilyen huzat nem volt. Magától nem tud, ahhoz kell egy viszonylag nagyobb löket, mert elég stabilan áll még akkor is, ha üres. Nem mondom, hogy szellem volt, de nem igazán találtam rá racionális magyarázatot.


Tesómmal is történt egy olyan, hogy a tv bekapcsolt. Ennek nyilván lehetnek technikai okai. Aztán utána lement a konyhába cigizni a barátnőjével és szóba hozták ezt az esetet, hogy lehet, hogy paranormális volt. Abban a pillanatban a szögre akasztott fakanál (vagy szita, nem emlékszem) ráesett a fejére. Azért különös, mert azóta sem esett le a szögről, de pont akkor leesett, mikor erről beszélgettek.


Továbbá egy nagyon közeli ismerősöm tapasztalt paranormális dolgot, ami sokkal durvább volt, konkrétan meg is jelent egy páraszerű emberi alak, aki elsuhant. Tapasztalta azt is, hogy megérintik. Ő is és az akkori barátja is. Ez egy albérlet volt. Sőt, a barátja éjjel arra ébredt, hogy fullad, nem kap levegőt. Én hiszek neki, mert nem szokott ilyenekben hazudni.

2021. jan. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Mikor szellentésre teszek kísérletet.
2021. jan. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Angel3000 ***** válasza:
29%
Szia! Biztos, hogy létezik, volt màr megtapasztalàsom! Természetfeletti, ijesztô!
2021. jan. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Akkord írd le mi volt :)
2021. jan. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Na, igen! Írd le, kíváncsi vagyok rá!
2021. jan. 14. 13:33
 16/18 Angel3000 ***** válasza:
23%
Sajnos nem tehetem, mert ez csak nekem szòlt!
2021. jan. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Angel3000 ***** válasza:
De van egy màsik, amit meg tudok osztani veletek! A legjobb baràtomròl van szò, Kòrhàzban halt meg, tûdögyulladàsban. Tudnotok kell, hogy a baràtom egy Nagy metafizikai hitû ember volt,-egyszòval spirituàlis ember. Két napja nem beszéltûnk màr telefonon, amikor késô este néztem a Tévét és arra lettem figyelmes, hogy jött a terasz felôl egy furcsa hang kiséretében egy Òriàsi levegô Bomba ami lecsapodott a terasz ûveges ajtajàn ami be volt csukva! Nem tört be az ûveg furcsa modon! Természetfeletti volt az egész megtapasztalàs! Az elsô gondolatom az volt, hogy meghalt a Willy! Màsnap jött is a telefon, a rossz hirrel! Tudatta velem a halàlàt!
2021. jan. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Jaaaaj. Ez szomorú! De azért köszönjük, hogy megosztottam velünk!
2021. jan. 14. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!