Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Démon van a házban, szüleim...

Démon van a házban, szüleim nem hiszik mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok... Vettünk egy kiskutyát. Mindenki aludt ma a kutyus pedig anya mellett a földön feküdt. Hajnali 5kor arra ébredtünk arra hogy a kutya ugatott és iszonyatosan sírt. Nem úgy mintha fájna valamije... Hanem mintha félne. Azután oedig szabályos 3-as alakban kakilt... Folyamatosan sírok, egér nincs nálunk, már apáék mindent pakolnak. Amikor egyedül vagyok itthon hallom hogy fent valami jár. Apa azt mondta ő hallotta hogy, itt az étkezőbe (szabadságon volt és hallotta)

Este mindig amikor megyek inni, furcsa érzésem van. Mintha figyelnének.

Azok írjanak akik elhiszik, fontos tanácsokra van szükségem. Jó űzzem én ki? Anyámék nem hisznek ilyenekben szóval nem hívnak ide senkit...


2019. nov. 16. 07:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kopogó szellem (Poltergeist) is lehet.
2019. nov. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Na kezdjük az elején: a kiskutya szerinted fél, hajnali 5-kor ugatott, és "szabályos 3-as alakban kakilt". Ezek természetes jelenségek, bárhol, bármikor megtörténnek, nem kell hozzá szellem, vagy démon.


Azt gondolod, hogy van valami a padláson. Rossz hírem van: van valami a padláson! A családi házak 90%-ában van! Főleg ha régi és mindenféle nádból meg egyéb okosságokból van a plafon. De képzeld, sehol sem démon, hanem macska, egér, nyest, pók (igaz ők csendesek), vagy ezek kombinációja. De lehet még a hőmérséklet változás miatt az építőanyagok hőtágulása is a hang forrása.


A probléma az, hogy valami történik a padláson, amiről nem tudod, hogy mi. De hamar ki lehet deríteni, hogy mi az, pl szórjatok ki lisztet, abban látszódni fognak a nyomok. Tegyetek fel éjjellátós kamerát (kb 10.000 ft egy olcsóbb) és vegyétek fel pár napon keresztül, az egyébknét sem fog majd később sem ártani. Én is megtettem, nem is gondolnád miféle állatok mászkálnak a padlástérben!!


Este amikor mész inni, furcsa érzésed van. Ez is természetes, hiszen kivetíted az ismeretlentől való félelmedet valamiféle általad kitalált entitásra ("démon") és megeleveníted azt. Az agyad játéka, másnál is így működik a semmitől való félelem. Ha ez a tévképzet elhatalmasodik RAJTAD, akkor sajnos csak pszichiátriai kezeléssel lehet kiűzni BELŐLED a SAJÁT tévképzetedet. Vagy valakinek meg kell győznie téged maradéktalanul, hogy kiűzte belőled a tévképzetedet :) A filmeket felejtsd el. Kamu.


Szóval azt javaslom, hogy a butaság helyett próbáljátok megtudni, hogy mi mászkál a padláson. Démonra akkor kezdj el gyanakodni, ha maguktól levitáló tárgyakat látsz (nem fog megtörténni), vagy olyan figurákat, akik az egyik pillanatról a másikra megjelennek, majd eltűnnek (ez sem démon, hanem egy természeti jelenség, amit nem értünk). Mondom ezt úgy, hogy én már láttam ilyesmit személyesen.


De nézzük a jó oldalát, ha TÉNYLEG démon és felveszed a kamerával miközben a padláson mászkál, akkor felteszed valamelyik videómegosztóra és meggazdagodsz. Érdemes kihasználni!

2019. nov. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem a Paranormál Ektivity volt az.
2019. nov. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ez szerintem Hétvégitisz Unalomondusz lesz. 2 nap múlva elmúlik.
2019. nov. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
a nyest pont olyan, mintha valaki járna
2019. nov. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A nyest egy démon!
2019. nov. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ha nyest akkor azt hogy irtsuk ki..?
2019. nov. 16. 21:53
 8/17 Akitakarsz ***** válasza:

Vagy egy démon nyest alakjában.

Hívd a Warren házaspárt (igaz, ha jönnek akkor ők is démonok)

2019. nov. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Rohadtul vicces, hogy mindenki h*lyének néz... Csak nem tudom hogy ha nyest lenne hol lenne mivel kipakoltunk mindent és semmi sem volt. Más kérdések alatt normálisak a válaszok dehát ebbe sem vagyok szerencsés
2019. nov. 16. 22:34
 10/17 anonim ***** válasza:

A nyest védett állat, nem ölheted meg. Ellenben ő gond nélkül szétrághatja a kocsidnak a gumi/műanyag borítású vezetékeit (akár százezer forintos károkat okozva, úgy hogy be sem indul a kocsid), kitépheti a hangszigetelést a motorháztető alól, széttépheti a házadban a tetőtér szigetelését.


A lábnyoma olyan, mint a macskának (ha jól tudom egy "ujjnyommal" kevesebb), de a legárulkodóbb jel, hogy ő nem tudja visszahúzni a körmeit, szóval a lenyomatban mindig látszódik a köröm. Egyébként szokása páros lábbal ugrálni, szóval a hóban páros nyomokat fogsz látni ha arrafelé garázdálkodik.


Elzavarni megpróbálhatod, illetve élve fogó csapdával is el lehet kapni (és messzire elvinni), de ha bármin megérzi az ember szagát, nem fog belemenni. A nyest territoriális állat, tehát a területére visszajár rendszeresen és védi. Ha megtetszett a padlásod, vagy az autód neki, akkor az szívás. Ezért kell messzire elvinni ha elkapod. Amúgy képes emberre is támadni és csúnya karmolásokat bevinni, ha sarokbaszorítod (és nem mellesleg félelmetes a hangja), szóval csak óvatosan!


Nekem az autómat pályázta meg (Toyota), szépen beköltözött a motortérbe, bevitte a kis zsömlét zacskóval, szétkapta a szigetelést, stb stb.


Padlás esetén először meg kellene tudni mivel álltok szemben, szórjatok ki lisztet ha sima a felület és meg fogjátok látni, hogy mi kóricál ott.


Létezik még ultrahangos mozgásérzékelős riasztó, ami vagy bejön, vagy nem. Nálam bejött. Egyelőre. Sokan kutyaszőrt tesznek a padlásra, elvileg az is távoltartja ideig óráig, ha szerencséd van. De mivel az ő területe, előbb utóbb ő fog nyerni, szóval egyikőtöknek mennie kell...

2019. nov. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!