Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A kutyám észlel valamit a...

A kutyám észlel valamit a házban, mi lehet az?

Figyelt kérdés
Több alkalommal előfordult már, hogy a kutya néz egy bizonyos pontot a házban, ugatja, majd követi a szemével, mintha valaminek a mozgását nézné a levegőben, hegyezi a fülét, de én természetesen nem látok ott semmit. Fél órákig bámulja, volt hogy oda is ment "hozzá". Ezen kívül magától borulnak le a tányérok és törnek össze. Mit lehet tenni ebben az esetben?

2019. jan. 11. 13:23
 1/10 anonim válasza:
57%
Betépett a sok csirkelábtól.
2019. jan. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csirkét nem eszik, allergiás rá. ;)
2019. jan. 11. 13:44
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
"Betépett a sok csirkelábtól." Ez egy klassz nap! Rég röhögtem ilyen jót.
2019. jan. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Hát nekünk a faház két rétege között az egér járatai voltak. Nem véletlenül fülelt ott a Cirmos cica hetekig... Hőszigetelésbe is bevájhatják magukat.
2019. jan. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
3%
Szegény kutyának ne adjál LSD-t hagyd meg magadnak
2019. jan. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 grafno ***** válasza:
24%
Szerintem földön túli erőket érzékel. Nem ártana egy tisztánlátást csinálni a helyiségben a biztonság érdekében.
2019. jan. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Az állatok állitólag észlelik a szellemvilágot. Az enyém is sokszor figyel a levegőben egy pontot és annyira koncentrál,hogy hiába szólitom,nem tudom elvonni a figyelmét semmivel. Van amikor ugat is, de legtöbbször csak a farkát csóválja a nagy semminek. Ilyenkor a frászt hozza rám, még szerencse,nálam nincsenek egyéb parajelenségek, ugyanis asszem becsinálnék :)))))))
2019. jan. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem szellem lehet.

Ezen kívül nem észlelték mást? (pl. :hangok, butorhuzogatás, magától fel-le kapcsolódó kapcsoló, magától lehuzodik a WC, úgy érzed hogy figyelnek stb.)

2019. jan. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%

Nekem is csinálta a kutyám.

Mióta elkoltoztunk nem csinálja.

Valami volt abban a lakásban.

2019. jan. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 Volt hát, pl. ha lambériás / parkettás akkor valami rágta a fát, lehet te nem hallottad, de a kutya érzékeny füle igen. Némelyikünkek brutál füle van, legkisebb zajt is meghallja.
2021. júl. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!