Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Félálmomban mintha valaki...

Félálmomban mintha valaki megérintene, tapogatna.Ez paralízis?

Figyelt kérdés
Mielött elalszok (vagy nem alszok el), mozdulatlansága merevedek, ki van nyitva a szemem is és érintéseket tapasztalok. Mintha valaki befonná a hajam vagy bele markolna a lábamba. Kellemes de ijesztő is. kiabálni akartam a öcsémnek aki a közelemben tartózkodott, de utólag kiderült hogy csöndbe voltam, vagyis nem adtam ki hangot. Csak azért kérdezem mert ilyen tapogatás, érintés tüneteket eddig sehol nem olvastam. Vagy eggyértelműen bele tartozik a halucinációkba?

2021. febr. 2. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha, nem tudtál megmozdulni igen
2021. febr. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
93%
De jó neked, nekem mindig olyan mintha valaki nyomna az ágyhoz,de egyszer meg is harapta a kezem az általam halucinalt valami. Volt már pár alvasparalizisem.
2021. febr. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!
2021. febr. 2. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!