Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ha valaki meghal, akkor a...

Ha valaki meghal, akkor a lelke a földön tud maradni, és tovább tud élni egy tárgyba?

Figyelt kérdés

2021. márc. 26. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem.
2021. márc. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem de lénye egy "darabja" biztosan.
2021. márc. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
A Harry Potter világában igen.
2021. márc. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Remélem nem, nem szeretnék wc-kagyló lenni.
2021. márc. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég furán hangzik. Nem tudom elképzelni, hogy nagyanyám szelleme beleköltözik a gitáromba, telefontöltőmbe, borotvagépembe, a mikróba, a kalapácsba, a szőnyegbe, vagy a slusszkulcsba...
2021. márc. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem, viszont az elképzelhető állítólag, hogy kötődik egy tárgyhoz. Mondjuk nem értem miért nem menne mondjuk valaki a fénybe, mert mondjuk ott maradt a kedvenc pulcsija vagy nemtom.. de a paranormális kutatók szerint ez lehetséges. Hogy ennek van-e valóság alapja azt senki sem tudatja biztosra.
2021. márc. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Grimfox ***** válasza:
65%
A lelke nem. Az élete során felhalmozott érzelmek, emlékek, azaz mindaz, ami a szelleméhez tartozik, töredékesen tapadhat tárgyakhoz, de nem végleg, és nem úgy, hogy Annabelle lesz belőle, vagy hasonló.
2021. márc. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hallottam még ilyenről.

Hát de mit tudom én..

2021. márc. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!