Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez testen kívüli élmény volt?

Ez testen kívüli élmény volt?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel azt álmodtam hogy kint mászkálok az utcán a házunk előtt és nagyon erősen süt a hold és nézegetem az előtte átvonuló kisebb felhőket, meg a házakat is. Nagyon jó érzés volt, komolyan úgy érzem hogy visszavágyok abba a helyzetbe. Holott nagyon ritkán vannak jó álmaim.. de ez jó volt!

Ezzel nem is lenne semmi. Viszont nem tudtam hogy telihold van, nem láttam korábban. És alvás közben nem látok rá az ablakra. Álom után felébredtem, akkor ugyanúgy sütött a hold és volt előtte pár felhő..:/

Előtte elég sok stresszen mentem át, otthoni dolgok.. mármint alvás előtt.

Ez lehetett testenkívüli élmény?

Most ezen gondolkozom.

25/n



2021. ápr. 26. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem.
2021. ápr. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bárány felhők voltak?
2021. ápr. 27. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kb igen
2021. ápr. 27. 04:27
 4/7 Grimfox ***** válasza:
100%
Nem nagy a valószínűsége, inkább egy realisztikus álom. A holdtöltét, és hasonlókat pedig nem kell látnod, hogy tudj róla. A fény-árnyék érzékelés, a tested holdfázisokra adott reakciója, és a tudattalan memória könnyedén képes követni a hold állását, sőt azt is, hogy milyen takarásban van(pl felhők), mindezt még álmodban is. Az emberi test, főképp a nőknél hasonló ciklusban működik, mint hold. A testen kívüli élmény nem igazán jön létre ilyen egyszerűen.
2021. ápr. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem!
2021. ápr. 27. 08:12
 6/7 SZücsöm ***** válasza:
100%
Én úgy tudom hogy a testen kívüli élménynél olyan szinten tudatos vagy hogy nem lehet összetéveszteni egy álommal.
2021. ápr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Az volt
2021. ápr. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!