Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Paranormális jelenséggel...

Paranormális jelenséggel kapcsolatban lenne kérdésem. Lentebb kifejtem.?

Figyelt kérdés
Szoval egy hozzátartozóm meghalt fel éve lassan és én nem nagyon jutottam el a házához de ma sikerült és egyszerűen borzalmas volt. Amíg élt minden rendben volt de most egyszerűen nem lehet megmaradni a házában ami üresen áll jelenleg. Ahogy beléptem a kapun már elfogott egy nyomasztó erzes, de amikor bementem a házba olomkent nehezedett a mellkasomra valami és fulladtam, rossz volt a közérzetem és zsongott a fejem, szédültem. Mikor kijöttem oké volt, de mikor csak ránéztem a házra rossz érzés kapott el. Ha egyedül voltam bent szédültem, fájni kezdett a fejem és szószerint menekültem és a rokonaim is panaszkodnak, hogy ha egyedül mennek be menekülni kell onnan olyan rosszul lesznek. Mit lehet tenni ilyenkor? Hamarosan el adjuk a házat és nem kellene ennek így maradnia. Mikor beszéltem az illetőhöz elmúlt a rossz közérzetem.

2021. máj. 1. 16:54
 1/8 A kérdező kommentje:
Olyan ember is panaszkodott aki nem ismerte a rokonom és ott járt szóval nem a rossz emlékek okozzák ezt az biztos. Egy kislány aki bent járt azt mondta hogy már nem mer bemenni mert szerinte "szellem ház lett"
2021. máj. 1. 16:55
 2/8 A kérdező kommentje:
rossz emlékek helyett azt akartam írni hogy nem az okozza, hogy pl sok időt töltöttem ott és az nyomasztana hogy már üresen all a ház meg stb
2021. máj. 1. 16:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy átrakják ezt a kérdésed az ezotéria kategóriába, DE én azt javaslom, mielőtt eladnátok a házat, valami úton-módon próbáljátok megtisztítani spirituálisan.

Én ugyan nem értek hozzá, de azt hallottam-olvastam, hogy a fehér (?) zsálya égetése, füstölése hatásos.


[link]


[link]

2021. máj. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a hozzátartozód sanyargatná az embereket, akik belépnek oda. Mi értelme, miért tenné? Esetleg, ha egy gonosz entitás is van ott akkkor az lehet.

Vagy gonosz ember volt (pedofil, gyilkos stb.)? Akkor megértem, hogy halála után is bántsa az embereket. Amúgy nincs értelme ilyet tennie, ha életében jó ember volt.

2021. máj. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

már neharagudj első valaszoló. de egy ilyen béna cikkben nem lehet megbízni. főleg h azt tanácsolja h csapjunk fel szelleműzőnek.

tapasztalt spirituális emverekre van szükség.

a gyógynövények s mindenféle katyvastolás sok esetben pont h negatív lényeket vonz.


azt kell kideríteni h hogyan hunyt el az illető s néhány infó a személyiségéről.


amúgy semmi köze a tükörnek a szellemvilaghoz s jobb azt ilyenkor letakarni...szóval ezek a cikkek inkább csak bajt okoznak ha valaki megteszi amiket írnak benne.

2021. máj. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó ember volt, becsületes ember. Egy török temető felett van a ház, van aki egy török halottra tippel de előtte nem volt ilyen a házban. Koronában halt meg, kedves volt, szeretetteljes.
2021. máj. 14. 20:51
 7/8 A kérdező kommentje:
Olyan ember volt akivel kapcsolatban piszkosul bánod, hogy nem töltöttél vele elég időt és nem beszéltél vele többet
2021. máj. 14. 20:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy török temető felett van a ház


Egy néni volt ?


KÉK gyergya

2021. máj. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!