Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Bevonzhatok paranormális...

Bevonzhatok paranormális jelenségeket ha ezzel kapcsolatos videókat nézek és olvasok is róluk?

Figyelt kérdés
Már több helyen láttam, hogy úgymond "kaput nyit" az ilyesmi tevékenység a természetfelettinek. Úgyis ide írnak olyanok akik full szkeptikusok, de velem előfordult már hogy ezt azt hallottam pl egy olyan film vagy pár cikk elolvasása után. Szóval légyszi ne ezzel kezdjétek, hogy nem lett volna szabad kábszizni stb.
2020. ápr. 25. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Én egyszer megnéztem egy filmet, amiben nagyon félt egy kisfiú, és utána én is féltem. Szal szerintem igaz.
2020. ápr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem így gondoltam. Ne poenkodjuk el folyton.
2020. ápr. 25. 12:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Én egyszer egy okkultizmussal kapcsolatos könyvbe beleolvastam, aznap éjjel arra ébredtem, hogy az ágyamnál valami zörög, nagyon megijedtem, azóta sem tapasztaltam soha ilyet és hasonlót sem.
2020. ápr. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tehát lehet következménye ezek szerint.
2020. ápr. 25. 13:16
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én rengeteg ilyen videót néztem, olvastam, de semmi. Meg megrémített, de ennyi. Voltak fura álmok de semmi különös, nem volt parább a többinél.

Egyszer villant meg a mamám 20-on éves alakja, 2-3 éves koromban hunyt el, így a családtól tudom, hogy hogyan nézett ki.

De ez igazából még ilyesztő se volt...

2020. ápr. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Ez teljesen hülyeség. Maximum ha bemeséled magadnak mint pl. egyik előttem válaszoló aki írta az okultizmust. Bármi miatt lehetett a zörgés csak egyből bemeséli hogy "ú ez biztos amiatt volt"
2020. ápr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal inkább valószínű az, hogy te figyelsz oda jobban minden apróságra, felnagyítva azokat, mert ezen kattog az agyad. Szóval nem az vonz oda bármit, hogy nézted, hanem te magad, mert félsz vagy nyitottabbá válsz attól, hogy ilyeneket néztél.
2020. ápr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én nem videót néztem de van egy jó történetem ehhez.

Egyik nap a démonok után olvastam , elő is kaptam a bibliát és vagy fel órán át azt bújtam . Aztán egyszer csak a terrárium tetejéről ledőlt a kézi permetezőm. Huzat nem volt a lakásba de ha lett is volna egy 3literes vízzel teli flakont nem tudna ledönteni . A masik érdekesség hogy a flakom úgy esett le mintha valaki a tetejénél meg billettete volna. Nekem nem volt az a célom hogy bevonzak valamit csak szimplán érdeklődtem.

2020. ápr. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%

"Tehát lehet következménye ezek szerint."

Igen, lehet!

Pszichikai beállítottságtól függően rémálmaid lehetnek.

2020. ápr. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igen.
2020. máj. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!