Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A halál közeli élmények...

A halál közeli élmények mennyire lehetnek valósak?

Figyelt kérdés

2021. máj. 6. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy jó kérdés... Mindenki másképp éli meg, mindeki másat tapasztalt. De a beszámolók szerint, olyan, mint amikor álmodsz.
2021. máj. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokféle halál közeli élmény van. Pl én drogfüggő vagyok, és eddig 6x került közel hozzám az öreg kaszás. Volt hogy légzésbénulásom volt kb full leállt a légzésem (herbál) és szó szerint kívülről láttam magam. De volt 2 olyan is amikor semmi nem volt. Kb szó szerint semmi, és még az elképzelt semmi sem. Tehát az egy elképzelhetetlen állapot volt. Volt olyan is ami közben hallucináltam valamit. kb olyan volt mint a betonkeverő hangja. A legdurvább viszont az volt hogy a testem szemszögéből láttam - pedig el voltam ájulva (szóval a szememmel nem láthattam). Eközben éjszaka is volt, és mikor magamhoz tértem a sötétben pont arra néztem - amit láttam valahogy (fény nélkül).

Én mint öreg motoros azt mondanám nincs két egyforma halál közeli élmény. De akármilyen is - mindig lehet belőle tanulni valamit.

2021. máj. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt, sok vérveszteségem volt, én is láttam magamat kívülről. Eddig ez a leggyakoribb beszámoló.
2021. máj. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég jól dokumentált események, sok közös elemmel. Szóval miért ne lennének kellőkélpp valósak?
2021. máj. 7. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
79%
Nekem agyvelőgyulladásom volt. Érdekes, hogy teljes két hét kiesett az emlékezetemből, de az újraélesztésre meg emlékszem. Kívülről (és felülről) láttam az egész műveletet és azt is el tudtam mondani utána, hogy ki mit mondott.
2021. máj. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50-50%
2021. máj. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!