Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ezt a jelenséget mivel lehet...

Ezt a jelenséget mivel lehet megmagyarázni?

Figyelt kérdés

Meghalt egy közeli ismerősöm.Halotti tor volt tartva beszélgettünk róla.

Mikor elment mindenki, hárman maradtunk két barátommal, tovább beszélgettünk róla.

egyikük azt mondta próbáljuk meg, hogy besötétítünk, égetünk gyertyát és füstölőt, majd hívjuk őt, ha még itt van.

Ami utána volt azt nem fogjuk elfelejteni.

Miután lehúztuk a redőnyt, füstölőt és gyertyát gyújtottunk, majd elmondtunk egy szöveget, hogy jöjjön ide közénk ha még itt van a Földön.Ekkor hideg lett, de olyan hogy mind a 3-an libabőrösek lettünk.Egy erős fuvallat érződött a nyakamnál, és utána kezdődött az egész.

Kettő lány volt meg én.Tv asztalon volt egy újság, mozogni kezdett, mintha aláfújt volna a szél, majd megmozdult, mintha valaki arrébb rakta volna.Két barátnőm szájtátva nézte.Annyit mondtam ha te vagy az jelezd nekünk.Ekkor kopogás hallatszódott a falon.Már nem mertünk semmit csinálni.Egyik lánynak belefújt valami a nyakába megint, és azt súgta a fülébe ITT VAGYOK? FIGYELJ!

Ezt elmondta nekünk a lány.Abban a pillanatban a konyhaasztalnál az egyik szék pár centire megemelkedett a levegőbe, majd a földhöz vágódott.Én a másik szobába futottam fiú létemre, a másik két lány kifutott a lakásból.

Annyira féltem hogy nem mertem még a szobából sem kifutni.Eltelt vagy húsz perc mire összeszedtem magam, és kifutottam a barátnőim után.Ők tiszta idegek voltak.

Este hazamentek, egyikük anyukája felhívott hogy mit csináltunk, mert mióta hazaért a lánya, folyton sír,összevissza beszél, nem meri az ajtót sem magára csukni a szobában.Este meg kérte hogy az anyjával aludjon.

Ilyen jelenség mögött milyen erők lehetnek?

Érdemes ilyen dolgokkal foglalkozni, vagy tanulván ebből, felejtsem el örökre?


2021. jún. 6. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megidéztétek a szellemét. Ilyesmivel nem jó játszani, nem értettetek hozzá, nem tudtátok kezelni a helyzetet.
2021. jún. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Megidéztétek a szellemét. Mivel úgy látszik nem értetek hozzá,nem kéne ezzel szórakozni.
2021. jún. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Minek idéztétek meg, ha utána meg sírva picsogtatok?
2021. jún. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Simán lehet, hogy valami mást hívtatok be helyette.
2021. jún. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valami entitás játszadozott veletek. Mivel foglalkozni? Semmit sem csináltatok.
2021. jún. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azóta történt még valami?
2021. jún. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!