Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miit tennétek ha a lakásotokba...

Miit tennétek ha a lakásotokban megmagyarázhatatlan jelenségek történnének és paranormális esetek következnének be? Tudnátok így tovább lakni nyugodtan a házatokban?

Figyelt kérdés
Képek.. tárgyak esnének a polcról.. dőlnének el az asztalon.. vagy ha épp nincs leesve akkor a fal felé néznek a képek.. tárgyakat nem ott találok ahol azt előző nap hagytam.. kanapé párna.. TV kapcsoló.. stb. Hűtő ajtó reggelre kinyitva.. van hogy arra ébredek nagyon büdös szennyvíz szag van.. mintha valaki/valami rohadna.. direkt ezért vettem is egy ilyen párásítót ami szinte mindig megy mert ez a szag elviselhetetlen de még így is kevés ez hozzá és nem kering sokáig a lakásban.. és még sorolhatnám tovább reggelig.. nem rég költöztem be ebbe a családi házba amit fullra lepukkanva vettem meg és teljes felújításra és modernizálásra került. Egy 100nm-es családi házról van szó egyébként.
2021. máj. 8. 04:45
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Húha.. a ház múltját is kell tudnunk egyébként. De a legjobb ha felszenteled, nem jó ez az energia ami bent mozog a lakásodba.
2021. máj. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Szenteld fel, tisztítsd meg...a tiszta, pozitív fényenergia virág illatú magasabb szinten...amit égett szagnak, csatornaszagnak érzel az alsóbb, negatív energia.
2021. máj. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Hívja szelleműzőt! De én előtte felszerelnék egy-két kamerát, hogy legyen képi bizonyítékom.
2021. máj. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

semmit. nálam ez már megszokott dolog. Leszaron s akkor gyengül vagy egy ideig abbamarad.

minél több figyelmet adsz, annál rosszabb.

2021. máj. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!