Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mit láthatott a macskám?

Mit láthatott a macskám?

Figyelt kérdés
Az udvaron síomogattam,mikor felugrott és elkezdett a patakpart felé morogni és támadó pozícióba állt,holott semmi sem volt ott. Már több fura eset is volt a házunkban és körülötte,de ez a legdurvább,mert sosem viselésik így a macskám. Mielőtt morogni kezdett,lépteket hallottam a partról,pedig egymagam voltam az udvaron. Mi lehetett az?

2021. jún. 7. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Démon
2021. jún. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Grimfox ***** válasza:
100%
Mivel te magad nem észleltél semmi meghatározót, így nehéz lenne megmondani. A léptek bármitől származhatnak. Erdőben hittem már azt, hogy valaki jár a közelemben, pedig csak egy rigó matatott ritmikusan az avarban. Pont olyan hangja van, mint ha lépkednének a leveleken. Valami olyasmi volt, amit a macska fenyegetőnek tekintett, vagy ami megijesztette.
2021. jún. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
A Sátánt
2021. jún. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Jött terjeszteni a 4. mutánshullámot
2021. jún. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Engem.

Legközelebb szóljatok, hogy térjek be hozzátok egy teára :D.

2021. jún. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűbb, hogy egy idegen macskát vagy olyan állatot észlelt, ami nem szimpi neki. Az én macskám megmorogja az idegeneket, akik becsengetnek. Rosszabb, mint egy zsémbes kutya. Új postás, pizzafutár, vízórás, tök mindegy, ha idegen, akkor jobb, ha nem közelíti meg az ajtónkat, mert olyan pokoli morgásokat hallhat, hogy biztosan lesznek álmatlan éjszakái.
2021. jún. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a szomszéd macskát látta a környék új jóképű kandúrjával.Egyszerűen féltékeny.
2021. jún. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
A macska csak démont lát
2021. jún. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

A Macskád, a közismert telya szellemet láthatta. De csak dilyót keresett, ártalmatlan!


Elég a viccből. A macskák nagyon spirituális lények. Láthatott olyat, amit te nem látsz. A másik világot.

2021. jún. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
9 :)
2021. jún. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!