Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi van a házban?

Mi van a házban?

Figyelt kérdés
Egyszer leesett a szennyestartó miközben videót néztem, úgy hogy már 1 napja nem nyúlt jozzá senki sem, nem volt huzat se.Miközben fürödtem a lábtörlőn 2 vízcsepp jelent meg miközben kisétálltam, de nem a lábamról cseppent le, majd mikor törölköztem valami megmarkolta a csuklómat, olyan volt mikor a szél fúj, csak egy kéz markolt meg ,de nem láttam.A házat 2 éve vettük, akkor se éreztem jól magam,és egy öreg bácsi és néni lakott benne, és a bácsi beteg volt, nem hallottunk róla sok ideje, és elöttünk senki sem akarta megvenni sok ideig.

2021. júl. 3. 20:20
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
veletek volt hasonló?
2021. júl. 3. 20:21
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Nincs semmi. Sok filmet néztél.
2021. júl. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
2 Melyik film tudja megmarkolni valakinek a kezét? :D
2021. júl. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Hívj el egy papot,hogy szentelje meg a házat.
2021. júl. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%
Azt csak úgy érezte.
2021. júl. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Általában van logikus magyarázat... A markolást meg szerintem csak beképzeled. Ha nagyon hiszel valamiben az elméd hajlamos játszani veled.
2021. júl. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudhatjuk, lehet beképzelte. De mi van ha nem? Ha több ilyen is lesz, akkor foglalkozz vele. Ha nem, akkor engedd el
2021. júl. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
6%
Beképzelted csak.Szellemek nem léteznek. Ha lennének már rég rájuk talált volna az emberiség.Az ateizmus az igazság. A halál után nincs semmi, szellemek sem.
2021. júl. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%
8-as te honnan tudod, voltál már halott? :D Jaj de szeretem az ilyen embereket.
2021. júl. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
28%

8-as te honnan tudod, voltál már halott? :D Jaj de szeretem az ilyen embereket.


Te láttál már valakit a halála után létezni vamilyen formában.Nagyon furcsa mert a válaszod nem lesz ahogy mindenkié.Kizárt ,hogy szellemként léteznének tovább.Akkor már valaki biztosan megjelent volna ,hogy figyelmeztessen minket.Én ha szellem lennék (rengeteg ember ezt csinálná) biztosan szólnák róla valakinek, a családomnak például.Viszont sehol semmi. Az univerzum üres. Istenekeknek , angyaloknak meg szellemek myoma sincs.Végtelen sok beszámoló van róla ,hogy amikor valaki a klinikai halál állapotában volt akkor nem érzet semmit, olyan volt mintha aludnának.Nem volt menyország vagy pokol. Csak a semmi volt.

2021. júl. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!