Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Van bármilyen hiteles forrás...

Van bármilyen hiteles forrás arra, hogy a Dalai Láma tényleg járt Dobogókőn, és tényleg azt mondta, hogy ez a föld szívcsakrája?

Figyelt kérdés
Elég erős fenntartással kezelem ezt a dolgot, szerintem csak magyar "asztrológusok" meg efféle szerzetek kitalációja ez. Külföldi oldalakon szinte semmit nem írnak Dobogókő csodálatos hatásairól, leszámítva egy-két tört angolságú magyar kommentet.
2010. aug. 28. 14:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Amit utoljára küldtem térkép linket, azon jobb felső szélén van egy + jel. Arra kattintva legördül egy menü amin ki lehet választani térkép típust. Amit szerintem érdemes az felülről a második kattintás. Ott jön be a felület is. Még hotzzá lehet kattintani a két legutolsó lehetőséget is. Azt úgyis meglátja mi történik, aki kipróbálja.
2015. nov. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!