Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Wan annak jelentése ha a...

Wan annak jelentése ha a szobában lévo kereszt magátol leesik?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 18:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Van az mióta dupla W?????
2010. szept. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Ne...csak ne írj w-vel, kikészülök tőle.:D

De az facebook frissítős jó volt:D

2012. jan. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Cat13 válasza:

Jó kérdés.

Én is ennek jelentését keresem.

Tegnap vettem egy "mágikus" karkötőt,tudtam,h nem fog sokáig maradni rajta a kereszt. Úgy is történt ez is csak úgy leszakadt magától.

Volt egy extra babonás ukrán osztálytársam,akinek az anyukája sajnos már nem él,de spiritualitással foglalkozott és ha hiszed ha nem egy nagyon vastag vallásos nyaklánc volt a nyakában egy orbitálisan nagy kereszt medállal és ahogy mellettem állt,egyszer csak leszakadt a kereszt róla,visítva rohant el tőlem a csávó,úgy megijed,mert soha az életben ilyen még nem történt vele. Én is néztem,hogy nagyon erős lánca volt és a medál is olyan szinten rajta volt,h azt nem is tudom,hogy lehetett volna leszedni róla..

Volt olyan,h aranykereszt medált viseltem,ott is elengedte magát a kereszt. Akárki aki a közelembe jön és kereszt medál legyen a nyakláncán vagy karkötőjén frankón leesik róluk.

Nem értem miért. Amikor én meg csak épphogy viselek egy ilyen ékszert,amin kereszt medál van,akkor a medálnak annyi azon nyomban.

Én vagyok az az ember,akinél mindig elromlik a lift,leállnak a számítógépek bárhol is legyek..és sorolhatnám mik történnek még. Ismerősök,barátok először röhögtek rajtam,de mikor meglátták mi van,akkor már egyből lefagyott a mosoly az arcukról.

Jah és fémérzékeny is lettem,pedig azelőtt nem voltam.

Ezt magyarázza meg valaki.

2012. dec. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Cat13 válasza:

A kereszt szimbóluma - szent vagy sátáni


Az úgynevezett kereszténységen belül széles körben elterjedt, szentnek tartott jelkép a kereszt. Megjelenik minden létezhető helyen és formában, épületeken, otthonokban, díszként, ékszerként, stb. Azonban kis utánajárással felismerhető, h ez is egy régóta meglevő, pogány eredetű hagyomány átemelése a főáramú kereszténységbe, aminek semmilyen Istentől, a Krisztustól vagy az apostoloktól rendelt alapja nincsen.

2012. dec. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Cat13 válasza:

Ankh kereszt


Az Ankh kereszt az egyik legerőteljesebb szimbólum, amit amulettként viseltek az ősi Egyiptomban. Az eredete homályba veszett, de sokféle elképzelés született azóta is róla. Jelentése "az élet kulcsa". A kereszt gyakran jelenik meg a főbb egyiptomi istenek kezében. A fáraók a tudás és az öröklét jelképeként viselték. Az univerzum életet adó és azt fenntartó erőit szimbolizálja, a vizet és a levegőt. Az 'ankh' hieroglifit a Nílus kulcsinak is nevezték az ie. 4. évezred elején.


Viseld, ha több életerőre van szükséged, vagy ha szeretnél visszatérni a gyökereidhez.

Jóslat


Az élet kulcsa szerencsét ígér számodra. Jó irányt vesz a sorsod, bízhatsz a sikeres kimenetelben. Nem kell már sokáig várnod, hogy teljesüljenek a vágyaid. Annyi csak a feladatod, hogy mindvégig maradj hű önmagadhoz.

2012. dec. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!