Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Kisgyerekek “képzelt barátai”/...

Kisgyerekek “képzelt barátai”/ szellemek stb? Meséld el!

Figyelt kérdés

Sziasztok, nagyon érdekesnek találom az olyan sztorikat, amikor kisgyermekek mesélnek képzeletbeli alakokról, vagy emberekről akiket látnak stb.

Olvastam már ilyen történeteket, de szívesen olvasnék minél többet mert nagyon érdekesnek találom.

Anno nekem is voltak gyerekként “fura” élményeim, de sajnos a legtöbbre már nem emlékszem tisztán, illetve nem vagyok biztos benne, hogy nem csak álmodtam.

Ha esetleg veled vagy gyermekeddel/ismerős gyermekével stb történt ilyesmi meséld el kérlek:)



2021. aug. 10. 17:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Még kisgyerek voltam, kb 4-5 éves.

Egy éjszaka készültem elaludni, de azelőtt láttam valakiket az ágyam mellett. Annyit láttam belőlük hogy 2 fehéren világító ember, egyik nő volt másik férfi. Aztán mondtak nekem valamit, erre nem emlékszem annyira. Mikor bejött anyukám a szobámba eltűntek hirtelen. Ilyenkor azt mondtam anyámnak hogy "láttam 2 szellemet!". Persze azt se tudta hogy mi van, annyit reagált hogy "jó". Ezután hogy mi történt, már nem emlékszem, tényleg elég régen volt. Viszont még a mai napig is szoktam látni elkóborolt lelkeket.

2021. aug. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
19%
Nemek 20 évesen volt egy képzeletbeli szerelmem
2021. aug. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
74%

#2

A jobb markod nem számít ide. :'D

2021. aug. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

#1

Elvileg a kisgyerekek fogékonyabbak a természeten túli lények látására. Szóval ki tudja, lehet tényleg volt ott veled valami. De az is lehet, hogy a gyermeki fantáziád játszott veled.

2021. aug. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
90%

A lanyom kb 2 eves volt,egyedul jatszott a szobajaban,de hallottam,hogy elenk beszelgetest folytat valakivel.Kerdeztem tole, hogy kivel beszelget.Misikevel-valaszolta.Es hol van Misike? Itt ul az agyon.Nem latod!!???Tenyleg?Akkor jatszatok szepen.Nem foglalkoztam vele tovabb, orultem,hogy jol elvan a lanyom.Kb ket heten at minden nap Misikevel jatszott,de egy nap tul nagy volt a csend a szobajaban.Miert nem jatszol Misikevel?-kerdeztem.Misike elment.Nem jon vissza.-Felelte a lanyom teljesen targyilagos hangon.Akkoriban nem is foglalkoztam ezzel a tortenettel,de kesobb,amikor tobb hasonlo esetrol olvastam,elgondolkoztam.

A lanyom akkoriban meg nem jart ovodaba,egesz nap velem volt,TV-t nem nezett,a hazunkban illetve a jatszoteren nem volt Misike nevu gyerek.Akkor hol,kitol hallhatta ezt a nevet?Ma mar nagyon banom,hogy nem faggattam ki reszletesen a gyereket errol a Misikerol.

2021. aug. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátom kislánya 10 évesen még mindig látja, apukája nem lát, de anyukája szintén látja egy-egy árnyat, szellemet. El kellett magyarázni a gyereknek hogy nem bántják, küldje el őket, hogyan védekezzen ha "nyomasztó" az élmény, és hogy az iskolában ilyesmiről nem beszélhet, mert a többiek nem látják. Terhes dolog.
2021. aug. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
#3-as Szexementes kapcsolatban éltünk
2021. aug. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
18%
Ezeket csak képzelik a gyerekek. Sokszor azért, hogy felkeltsék magukra a figyelmet. Főleg elhanyagolt gyerekek találnak ki képzeletbeli barátokat. Érdekes velünk mindig ott volt legalább az egyik szülő és sosem találtunk ki ilyeneket.
2021. aug. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam egy falubeli esetről. Elégették a mackót, mert a gyerek azt mondta démon volt benne. Ennyi, nem akarok fantáziálni. Érdekel a téma, de ennél többet nem tapasztaltam
2021. aug. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
68%

#7

Csak vicc volt.........

2021. aug. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!