Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Kisgyerekek “képzelt barátai”/...

Kisgyerekek “képzelt barátai”/ szellemek stb? Meséld el!

Figyelt kérdés

Sziasztok, nagyon érdekesnek találom az olyan sztorikat, amikor kisgyermekek mesélnek képzeletbeli alakokról, vagy emberekről akiket látnak stb.

Olvastam már ilyen történeteket, de szívesen olvasnék minél többet mert nagyon érdekesnek találom.

Anno nekem is voltak gyerekként “fura” élményeim, de sajnos a legtöbbre már nem emlékszem tisztán, illetve nem vagyok biztos benne, hogy nem csak álmodtam.

Ha esetleg veled vagy gyermekeddel/ismerős gyermekével stb történt ilyesmi meséld el kérlek:)



2021. aug. 10. 17:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egész életembe képzeletbeli barátaim voltak

Meg vannak is

2021. aug. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Metionin ***** válasza:
100%

Nekem érdekes volt, mert nem szerettem volna képzeletbeli barátot, igényem sem volt rá de egyszer csak megjelent. Aztán összevesztem vele és nem jött többet. Ekkor ovis voltam.

Egyik unokatesómnak meg egy kislány volt a képzeletbeli barátja, akinek "cérna volt a nyakán". Egyszer le is rajzolta, a nyaka volt körbetekerve valami cérnával vagy madzaggal, sokszor.

2021. aug. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

#12

Az a cérnás leírás inkább úgy hangzik, mintha valaki olyan szellemét látta volna akit megfojtottak valami madzaggal vagy kötéllel. De lehet csak én gondolok a két mondatodba túl sötét dolgokat.

2021. aug. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Metionin ***** válasza:
100%
13. Így felnőttként nekem is az ugrik be de akkor kicsik voltunk. Igazából nem tudom, ha ilyesmi történt volna a környéken, akkor annak híre lett volna, főleg hogyha kisgyereket ölnek meg. Tény hogy sok volt az akasztásos öngyilkosság arrafelé, még ma is sok de kisgyereket megfojtani, az szerintem kiderült volna és évtizedekre visszamenőleg is beszéltek volna róla.
2021. aug. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak nem az illető saját gyereke volt az áldozat. És úgy nem is derülne ki, ha nem kutat a gyerek után senki. A gyilkos meg logikusan nem kerestetné, több okból sem.
2021. aug. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Metionin ***** válasza:
92%

15. Csak feltűnt volna hogy volt gyerek, nincs gyerek. Bár nem tudom, akik hisznek a szellemekben meg ilyesmikben, van-e erre tendencia, hogy meddig jelenhet meg pl. egy halott gyerek a halála után? Mert ha nagyon régen történt volna akkor még talán el lehetett tussolni de szerintem az már az 1900-as években nehéz lett volna. Mi a 90-es évek elején voltunk kicsik, amikor unokatesóm látta ezt a gyereket. És azt mondta, hogy kb. akkora mint mi, kicsit nagyobb. Egy 5-6 éves gyereket azért nem lehetett régen sem csak úgy eltenni láb alól hogy ne keresse senki.

Volt rá példa, 90-es évek közepén a községben, hogy a cigányasszony megszült otthon, de valamiért meghalt a gyerek, plusz a patkány összerágta, szóval féltek hogy megbüntetik őket és eltüntették a gyereket. Persze kiderült, nagy patália volt belőle akkor. Ja és persze a mai napig tudja a történetet mindenki aki akkor élt és ott lakott. Ilyesmik nem felejtődnek el már csak a pletykatéma miatt sem.

2021. aug. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Évente sok száz ember tűnik el jelenleg is Magyarországon...és minden orszagban....néhányan megkerülnek, sokan nem.
2021. aug. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
11%
17, igen és itt jön képbe az ijesztő lehetőség, hogy rengeteg embert UFO- k rabolnak el kísérletezési vagy boncolási célból. Nem csak állatcsonkítások vannak ugyanis, lézeres precizitással...
2021. aug. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

#18

Sokkal valószínűbb, hogy a rablók eladták az eltűnteket élve, vagy részletekben. A megmaradt részeket amik nem keltek el pedig biztos valahova elásták. Nem kell rögtön ufózni mindenre.

2021. aug. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

#16

"Bár nem tudom, akik hisznek a szellemekben meg ilyesmikben, van-e erre tendencia, hogy meddig jelenhet meg pl. egy halott gyerek a halála után?"

Ha halála után még a földön maradt akkor az örökké köztünk van. Nincs "szavatossági ideje". Legfeljebb akkor távozik ha egy pap vagy szakember átsegíti a túlvilágra.

2021. aug. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!