Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Kisgyerekek “képzelt barátai”/...

Kisgyerekek “képzelt barátai”/ szellemek stb? Meséld el!

Figyelt kérdés

Sziasztok, nagyon érdekesnek találom az olyan sztorikat, amikor kisgyermekek mesélnek képzeletbeli alakokról, vagy emberekről akiket látnak stb.

Olvastam már ilyen történeteket, de szívesen olvasnék minél többet mert nagyon érdekesnek találom.

Anno nekem is voltak gyerekként “fura” élményeim, de sajnos a legtöbbre már nem emlékszem tisztán, illetve nem vagyok biztos benne, hogy nem csak álmodtam.

Ha esetleg veled vagy gyermekeddel/ismerős gyermekével stb történt ilyesmi meséld el kérlek:)



2021. aug. 10. 17:09
1 2 3
 21/25 Metionin ***** válasza:
100%
20. Hát akkor lehetett szellem talán egy olyan időszakból amikor egy kisgyerek megfojtását el lehetett úgy intézni hogy ne derüljön ki.
2021. aug. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
68%

#21

Most sem volna lehetetlen, ha az illető elég kreatívan hazudik az érdeklődőknek.

2021. aug. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Metionin ***** válasza:
100%
22. Én ebbe nem igazán tudok belegondolni, mert borzasztóan hazudok. Viszont van egy eltűnt kislány, a McCann gyerek, akit szerintem a szülei tüntettek el és az nem volt olyan régen.
2021. aug. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

#23

Egy jó hazugság minden jót és rosszat eltakar.

2021. aug. 15. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
14: És miért ne lakhatott volna máshol? A szellemi világban ahogy az idő, úgy a tér is teljesen más, mint nekünk. Ráadásul mivel leginkább gondolatok útján kommunikálnak, nyelv sincs, tehát még az is lehet, hogy nem is magyar gyerek volt.
2021. aug. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!