Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mikor vetted észre hogy...

Mikor vetted észre hogy Szimuláció (MÁTRIX)vesz körbe?Mik voltak azok a jelek, amikor sejtetted már hogy ez több mint véletlen, vagy erre semmi esély nem lett volna, hogy megtörténjen?

Figyelt kérdés

Ilyenek,amikor leteszel valamit magad elé az asztalra, oldalra nézel, majd nincs sehol.pár perc múlva hív anyukád, hogy egy hete ott van nála a tárgy.nem érted hogy van ez, mikor az előbb még a kezedben volt,mintha egy párhuzamos dimenzióból jött volna át pár valóságrészlet.

Vagy elmegy valaki az ablakod előtt, de a második emeleten laksz,hogy a fenében sétálhat valaki az ablak előtt, úgy hogy ültök a nappaliban, többen is látják, de mire az ablakhoz értek, senki nincs ott.

Tárgyak néha magától elcsúsznak az asztalon, porcelán tányér az asztal közepéről lecsúszik...sok ilyen dolog van, ez utalhat arra hogy ilyenkor a szimulációban kicsi hiba van, és az egyén megtapasztalja ezeket a hibákat, és ezt fogja fel paranormális eseményként?


2021. szept. 12. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Már a pszichiátrián is van internet?
2021. szept. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1-es te minek írtál?

Ne provokáljál itt senkit se mert törölni fognak.

2021. szept. 12. 13:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sokszor volt olyan hogy a szögre akasztott kép, lesett a falról.

Elsőnél még odamentünk megnézni, mondom ilyen nincs ez nem igaz.Tv-ztünk tovább, majd megint lesett az a kép is, meg egy másik is.Itt már kirohantunk a szobából, elég durva volt.

Éjjel aludtunk, mondom a páromnak, valaki van a szobában.Járkált az ágyunk mellett valaki, vagy valami.Lehetett hallani a lépéseket a parkettán.

Mikor ez volt kinyílt a másik szoba ajtaja,jó lassan, annyira fostunk hogy kimenni sem mertünk megnézni.

Reggelre leizzadtan mertünk kijönni az ágyból.

Pincében volt hogy hatalmas csattanást hallottunk.Szóltam a páromnak, ezek után nem mertem lemenni.

Volt lenne egy régi ágy, mikor lementünk felfordítva állt a feje tetejére, rajta lévő cuccok szétdobálva a pincében.

Egyik legdurvább volt.Kutya ugatott kinn este már november volt, kimentünk megnézni mi ez.Akartunk bemenni, az ajtó előttünk becsukódott, és halottuk ahogy bezáródik.Én itt olyan libabőrös lettem hogy majd összekakiltam magam.Majd utána a lakásban az ajtótól elindulva a lámpák felkapcsolódtak, mintha valaki menne felfelé a hálókba.

Kinntről néztük, mikor a hálóban felkapcsolódott a lámpa, egy elmosódott alakot láttunk, ahogy járkált a szobában.

Mikor a jelenség megszűnt, az ajtón betudunk menni.

Pappal is beszéltünk utána, azt mondta hogy utalhat démonokra, vagy szellemekre, de annyira féltünk hoyg nemsokára elköltöztünk.

2021. szept. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

3


Ez durván hangzik..:O

2021. szept. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekünk volt olyan tv-ztünk kanapé tetejére raktam a távirányítót.Fal és a kanapé között van 10 centi.Véletlen lelöktem a távirányítót.Vártam hogy mikor hallom hogy leesik de semmi.Férjem is ott volt, rámnézett.Ilyen nincs.Azonnal felugrott,széthúzta a kanapét.sehol nem volt a távirányító.Nem tudom meddig de szájtátva álltunk és néztünk ki a fejünkből hogy ez hogy lehet.Kellett rendelni új távirányítót,mert így nem működött a tv.Pár napra mentünk vásárolni, pakolunk be a kocsi csomagtartójába, és a csomagok között ott volt a távirányító.Felkiáltottam úgy megijedtem.Férjem odajött, mondta ezt nem hiszi el.Egyszerűen felfogni sem tudjuk hogy ilyen dolgok hogyan történnek meg.
2021. szept. 12. 15:56
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor az exemmel beszéltem kiderült, hogy ő egy párhuzamos valóságból jött, mert totál máshogy emlékszik a dolgokra, mint én...
2021. szept. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Velem kiskoromban volt olyan, hogy a polcról leszedtem a kisautót és odavittem az asztalhoz. Egy kis időre félre néztem és mire vissza néztem már nem volt az asztalon, a polcon volt és újból el kellett hoznom.
2021. szept. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem más volt... Nem tudom ez szimuláció-e... Véletlen egybeesések annak számítanak? Mert fura dolog történt velem is, amit nem tudok mire vélni...


Szóval én nézem a Manifest sorozatot, de néha megnézek pár filmet is. Megnéztem a Barbie filmek közül a Hercegnő és a Koldus-t. Abban eljátssza egy koldus a királnyő szerepét... Nos, a Manifestben is történt hasonló... Nem akarok spoilerezni, de hasonló volt benne... Aztán megnéztem a Barbie Hattyúk tavát is, amiben zafír volt... Nos, a Manifestben is... Pont azt a részt néztem meg utána, amiben zafírról volt szó... És a harmadik... A Manifestben Noé bárkájáról volt szó. A Barbie, a hercegnő és a koldus című mesében az egyik dalban szerepel Noé bárkája...


Én vagy megőrültem, vagy tényleg szimuláció, hogy ennyi véletlen történik... Tudom, hogy ez más jellegű, de nekem mégis ez jutott eszembe, hogy ez nem lehet véletlen...

2021. szept. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!