Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szellemeket érzek, hallok,...

Szellemeket érzek, hallok, látok és a jövőről álmodom. Nagyon zavar. Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

Nemsokára 17 éves leszek. Kiskorom óta tapasztaltam szellemek jelenlétét. Volt, akit csak éreztem, volt, akit láttam is, hallottam is. Idén eszméltem rá ténylegesen, hogy látó vagyok. Számomra nagyon kellemetlen, az események után mindig nagyon rémült vagyok, ezért meg akarok szabadulni ettől az 'áldástól'. Hogyan csináljam? Nem tudom mit kellene tennem, hogy elmúljon. Azt mondták, hogy ki fogom nőni vagy pedig erősödni fog. :S Sajnos nekem erődösik. Szüleimet nem akarom már ezzel nyúzni, megviseli őket. Lenne valaki, akivel megoszthatnám az élményeimet és segítene nekem? Nagyon hálás lennék.

Sokszor előfordul, hogy meg tudom mondani, hogy mi fog történni a jövőben. Ha ébren vagyok, akkor az érzéseim, gondolataim alapján tudom, hogy mi lesz. Ha alszom, akkor megálmodom az eseményeket. Zavar, hogy gyakran tudom, hogy mikor történik rossz esemény. Begörcsölök, sokat aggódom és nem tudok kiválóan teljesíteni.

Ez a két gondom van. Kérlek, segíts! Hálásan köszönöm! :)


2010. aug. 31. 22:08
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg ne szívjál több füves cigit!!!
2011. jan. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

én szellemet még soha nem láttam. de velem is egy csomószor előfordult már, hogy ,,a jövőbe láttam''.

azt valahogy tudom ,,kezelni''

2011. jún. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Szerintem jelentkezz Uri Gellértnél!!!!:) :)
2011. jún. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
szia! Én 20 áves vagyok most! Gyerekkorom óta megvan ez az ugynevezett képességem! Igazából én nem szeretném! Eddig nem foglalkoztam vele inkább kikerültem a golndolataimat és a barátaimmmal szorakoztam. éltem a norális életemet! Most az egyetlen ember aki még fontos az én számomra halálos beteg! én Svájcban élek és nagy a távolság . nem tudok mindíg haza menni! most Történ velem a legerősebb szellem észlelésem amit valaha láttam! én még nem tudom kezelni rendesen kikészültem, félelem jár át!fotokat csináltam aszellemekről annyira valósak voltak!!! tisztán mint mi. de mikor a fotokat mutattam másoknak, csak egy nő és egy szürke árny volt a képeken és homályosan látszott! Szerintetek? szeretnék tanulni egy tőlem már tapasztaltabb látótol! köszönöm
2012. máj. 25. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Andy 07 válasza:
A Kérdezőnek és 24-nek üzenem keressétek Villás Bélát.Árkádia Fényei Spirituális Egy háza itt megtaláljátok.
2013. jan. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
Hasonló a helyzet velem, csak nagyon ritkán látok a jövőbe, (4-5 havonta 1-szer) szellemet látom. a szellemeket.. hát... valahogy próbáld megszokni.. én ezt csinálom. nyugodtan írj privibe
2013. febr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Mélrt félsz? A szellemek nem ártottak eddig sem neked, ha zavarnak kérd meg őket, hogy távozzanak, vagy mondják meg egyértelműen mit szeretnének tőled. Az már zavaró, ha a jövőt néha látod, de a sajátodat úghysem fogod, másokkal meg annyit tehetsz, hogy figyelmezteted őket, ha rosszat látsz, bár igaz a mondás, hogy a sorsod elől nem tudsz elfutni.Én a helyedben a meglátásaimat a magam és mások hasznára fordítanám, van, hogy jó előre felkészülni valamire. Igen, ezek ijesztő dolgok, de ha erősödik a képességed akkor nem fogsz tőle megszabadulni. Én is érzem a jelenlétet, de nem látom, vagy hallom őket, csak a szagot és a hőmérséklet változását érzem, ha megjelennek. Akik két lét között ragadtak, maguknak kell tovább lépniük, ez nekik is ugyanolyan rossz. Ismerősöket, vagy idegeneket látsz?
2015. aug. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Érdekelne, hogy mi van azóta veled. Nekem is voltak hasonló képességeim. Sok-sok év után végre megértettem, hogy csak Jézus tud segíteni. Ő becsukta a 3. szemem, azóta nem zaklatnak, sokkal nyugodtabb vagyok és biztonságban érzem magam.
2018. aug. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!