Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Tárgy apportnál hogy tud...

Tárgy apportnál hogy tud ilyen történni?

Figyelt kérdés

Konyhában voltam a párommal.Leesett a kezemből az olló,hallottuk ahogy koppan a kövön.Lenéztem és sehol nem volt.Barátnőm is nézi,sehol kerestük mindenhol a konyhában, nem találtuk, mikor hallottam hogy a lábam mögé esett.Pár perccel később megyek a nappaliba,hogy kinyissam az ablakot szellőztetni, és ott volt az olló az ablak előtt.

Eléggé meglepődtünk.

Volt már veletek hasonló?


2021. okt. 22. 17:33
 1/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
25%

zart ajton tul volt tehat?

mert ha nem akkor mi az erdekes? Elgurult addig

2021. okt. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A konyhapultból a nappali ablaka 25 m.

Még odadobni is nehéz lett volna.

Ez egy olló volt, amivel a csomagolásokat szoktuk felnyitni.

2021. okt. 22. 17:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt olyan hogy valami leesett a szemem láttára a földre és sohasem találtam meg. Nem tudtam elhinni.

Egy nagyon szép hajcsatom pedig egyszer beesett az ágy mögé és eltűnt örökre.

2021. okt. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3-as válaszoló: Most kirázott a hideg. Velem pár éve ugyanez volt! Egy ilyen nagyobb, markolós hajcsatom be esett az ágy, és a fal közé. Kb.15-20 centi volt a kettő között. Feküdtem az ágyon tv.néztem, kivettem a hajamból, le esett az ágy mögé nagy koppanással. Azonnal elhúztuk az ágyat teljesen. Szétszedtük. Soha nem lett meg! Párom is ott volt. Ő is teljesen ledöbbent! Hogy lehet ez? Nem kicsi csat volt amúgy. Hihetetlen. Én azóta éjjel csak kislámpa mellett alszom. :(
2021. okt. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez jó régen volt, névnapomra kaptam a csatot és nagyon tetszett. Az is jó nagy csat volt, az egész lófarkat összefogó csat. Azóta már százszor át lett rendezve az a szoba meg minden, mindig reméltem hogy valaha előkerül, de sose lett meg.
2021. okt. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
4-es néztétek az ágy alsó részét is. Nem tapad rá az ágy alsó részére?
2021. okt. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok: mindenhol megnéztük. Festés is volt, az ágy el lett onnan paterolva a másik szobába. Nem volt sehol!! Párom azt mondta, ezt ne mondjam el senkinek, mert totál debilnek fognak nézni. Szoktuk emlegetni az esetet. Elvitte a házimanó vagy valami kobold. Ki tudja.
2021. okt. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
18%
Azért erre a bambaság sokkal esélyesebb magyarázat. Másnaposan velem is előfordult már, hogy csomószor kerestem valamit ott, ahol az orrom előtt volt, de nem ismerte fel a fejem, vagy másmilyennek képzelte, és nagy sokára lett meg ott, ahol azért igen jó eséllyel végig volt. Ez a 25m teleportálás is inkább az esti teleportálásaimat idézi, amikor reggel olyan helyeken ébredek, ahova soha nem is akartam menni. Az, hogy néhányatoknak ezek így alapjáraton is megvannak, valamelyest szomorú dolog, de nem kell csodákat fabrikálni köré szerintem, épp elég magyarázat maga az ember.
2021. okt. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!