Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hisztek a túlvilágban?

Hisztek a túlvilágban?

Figyelt kérdés

2021. okt. 26. 21:01
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
54 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Nem a túlvilágban, hanem a természetfelettiben hiszek.

Sok ember életében megnyilvánulnak paranormális erők, csak sokan annyira furának találják, hogy inkább megpróbálják elfelejteni.

2021. okt. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Túlvilág van. Csak nem tudjuk pontosan milyen.

Nem hiszek mert tudom.

2021. okt. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

2

Mit tudsz, kifejtenéd légyszíves

2021. okt. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Akit hajt a tudás vágy az tegyen érte. Nekem úgyse hinne senki ha elmondom a tapasztalataimat, élményeimet. Az ember a saját szemének hisz csak. Ha érdekel hajrá.
2021. okt. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 eakos1 ***** válasza:
100%
Én se hiszem hanem tudom.Valahogy úgy van ez, hogy ott van mindenki orra előtt de annyira az anyagi világra kocentrál a legtöbb ember, hogy egyszerüen nem veszik észre. Gyakorlással sokmindent elérhetsz és megtapasztalhatsz és akkor már nem kell hinned hiszen tapasztalatod lesz. Ha más meséli el az mindig csak hit lesz, mindegy ellene vagy mellette vagy, sose fogod tudni mi az igazság.
2021. okt. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
igen
2021. okt. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Most is épp benne élek.
2021. nov. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én hiszek a Túlvilágban. Úgy képzelem el, mint a Földet (hiszen a Biblia is így írja), lesznek városok, erdők, mezők, tengerek stb., csak nem lesznek háborúk, betegség, és rossz dolgok, az emberek egyrészt mindenki egészséges lesz, másrészt fognak tudni repülni, nem sérül meg senki pl. egy zuhanástól. Én néha elképzelem, milyen lenne repülni, a játékokban, amikor a kamion tetejéről nézem a tájat vagy a mozdonyból kihajolok menet közben.
2023. febr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 eakos1 ***** válasza:

Hinni hihetsz bármiben de valszeg soha sem tudhatod meg, hogy van-e bármi köze a valósághoz.

A Bibliára ne alapozz - rossz írány.

2023. febr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Te mire alapozol?
2023. márc. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!