Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Legdurvább paranormális,...

Legdurvább paranormális, természetfeletti élmény kinek mi volt?

Figyelt kérdés

Nemrég mosogattam el,néztem a párommal a tv-t.Furcsa zajt hallottam a konyhából.Kimentem megnézni nem akartuk elhinni.A csurgatóban két tányér magától mozgott.Egyre erősebben, majd egyszerűen még látni is durva volt, a két tányér kirepült a konyha közepére és összetört.

A kutyánk már előtte egy órával a mosogatót nézte és nyüszögött.

Azóta ugat és morog a mosogató felé,közelébe nem mer menni.

Mi volt ez?

Vagy mitől van ilyen jelenség?


2022. ápr. 18. 22:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
77%
#10 jó nagy hülye vagy.
2022. ápr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
89%
Éjszaka ágyat emelgették alattam, sikítások, ordibálások...
2022. ápr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
100%
Egyik ismerősöm pont ma reggel küldött egy képet arról, hogy amikor hazaértek volt egy kézlenyomat a fürdőben a csempén. Persze lehet, hogy nem paranormális de nem volt semmi betörésre utaló jel, nem hiányzik semmi, nem mozdult el semmi.
2022. ápr. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
70%
#2 húbazz, zughentes a családfő?
2022. máj. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
49%

Én egyszer azt álmodtam hogy hajnali 3:13 kor wécére kell mennem. Aztán felkelltem wécére mentek és megnéztem mennyi az idő. 3:13 volt. Aztán visszaaludtam. Ez nem tudom hogy paranormális volt e vagy sem de kicsit azért meglepett a dolog hogy ezt így megálmodtam.

Ja és ez úgy 1 hete történt.

2022. jún. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Vannak durvábbak is, de azt most nem fejteném ki, lehet hosszú lenne. Már írtam ki kérdést is róla.

Most hirtelen kettő jutott eszembe.

Egyszer a párommal éjszaka utaztunk haza kocsival, egy kis falun mentünk át, sehol nem volt senki. Egyszer csak a semmiből a kocsi előtt elszáguldott egy fehér gömbszerű fénycsóva, az egész villámgyors volt. Ahogy a kocsi előtt elhaladt, egyből haladt tovább a kocsi oldalánál, tehát félig körbevett minket, nagyon durva volt. Gyorsan történt minden, nem tudtuk megmondani azóta se mi lehetett az.

Kb egy fél órája annyi történt, hogy a párommal ültünk a nappaliban, kint a konyhában pedig elindult a rádió és pont az a zene szólt, hogy "don't say goodbye". Nem értettük honnan szól a zene és miért, kicsit megijedtünk. Annyit kell tudni erről a rádióról, hogy pont tegnap találtuk meg a szekrényben, még a papájáé volt. Ők laktak itt előttünk, a párom mesélte, hogy néha szoktak lenni furcsaságok.

2022. jún. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
#16 gömbvillám nem lehetett az a fénycsóva?
2022. jún. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
#17 nem tudom, fogalmam sincs. Most utána járok hogy néz ki egy gömbvillám. :D De ha ez számít akkor nem volt viharos idő, tiszta volt az ég is. De kíváncsi vagyok, hátha van valami magyarázat rá.
2022. jún. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hasonlított a gömbvillámra, igen. 😅
2022. jún. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha az volt, akkor is az egyik legritkább természeti jelenséget láttátok még ha nem is volt paranormális 😀
2022. jún. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!