Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mit jelent, ha a szobám...

Mit jelent, ha a szobám ajtaja este magától becsukódott?

Figyelt kérdés
Én voltam egyedül a házban, ami bevolt riasztva. Szél nem volt és én biztosan nem zártam be. Kamerák sem láttak semmit. Közben épp egy nehezebb időszakon megyek át. Lehet hogy valami figyelmeztetni akar?

2022. júl. 22. 11:19
 1/7 anonim válasza:
90%
Nyitva volt az ablak? Nem kell szél, a huzat is bezárhatja.
2022. júl. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
88%

Anyád nem csukta be a spájz ablakát, oszt' a huzat betette nálad, a tiédet.


Vagy...a kopogószellemsátándémonUFOgyíkemberentitázszombilélek.

2022. júl. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Tőlem ugyan nem csukódott be, a huzattól inkább.
2022. júl. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Ha nem vót ilyen légáramlat, meg huzat, meg te se lökted be olyan erővel magad után, meg pl ha nem is csukódik magától,mert mondjuk pl annyira meg van olajozva, akkor valamilyen egyéb entitás lehetett. Lehetett jó szándékú is, kevésbé jó is. De amúgy lehet, hogy pl akár ha nem jó szándékú is, csak át akart ott menni; nem volt semmi célja. Vagy lehet, hogy pl csak az volt, akár jó, akár nemannyira, hogy felhívja a figyelmedet; hogy létezik olyan világ is, amit mi nem feltétlenül látunk, de van, amikor meg tud nyilvánulni pl.
2022. júl. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Enyém magától kinyílott. Nem birok nyitott ajtónál aludni, úgyhogy elő sem fordulhat, hogy nyitva hagyom. Eree múltkor arra ébredtem, hogy tárva nyitva minden. Egyedül lakok. Hát megállt az ütő bennem. Bár nálam sajnos mindig van valami...
2022. júl. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Néha én is beszoktam mászni mások házába, hogy ajtókkal meg ablakokkal játsszak lehet épp nálad voltam akkor.
2022. júl. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Huzat volt és kész. Előfordul.
2022. aug. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!