Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Làttatok e màr szellemi lényt?

Làttatok e màr szellemi lényt?

Figyelt kérdés

#démon #jelenés #Entitàns #Àrnyalak
2023. jan. 18. 09:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sok embernek nics semmiféle adottsága, hogy érzékelje a szellemeket!
2023. jan. 29. 09:24
 12/16 anonim válasza:
Jó pár éve igen láttam.
2023. jan. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
12-es megosztanád velünk mit láttál!?
2023. jan. 29. 17:25
 14/16 anonim válasza:
100%
Pár éve én is láttam. Éjjel felébredtem hogy ki kell mennem wcre. Szoba ajtómon ilyen homályos üveg van és azon keresztül látom anyum szobája ajtát. Láttam hogy felkapcsolja a villanyt és megy ki ő is a mosdóba. Na jolvan mondom akkor megvárom. Ültem az ágy szélén és azt fontos kiemelni ha én felébredek olyan éber vagyok mintha nem is aludtam volna. Mielőtt valaki álomnak mondaná😃 vártam vártam…láttam az árnyékát az üvegen keresztül hogy visszamegy a szobába mondom akkor lekapcsolja a villanyt és megyek…várok megintcsak…és egyszercsak hallom hogy lehúzza a wct és jön vissza a szobába…leblokkolt az agyam és utána ültem még vagy 5 percig az ágyon mert nem bírtam hirtelen felfogni hogy akkor mi volt az az első árnyék amit tisztán láttam bemenni a szobájába
2023. jan. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
14-es ez már valami! Köszi szépen, hogy megosztottad velünk amit láttál!
2023. jan. 31. 20:30
 16/16 anonim ***** válasza:

Igen láttam mar.

Évekkel ezelőtt az elöző házunkban, reggel(már teljesen világos volt) az ajtó előtt látom, hogy az egyik élő férfi rokonom engem néz(aki nem velünk lakik). Néztük egymást egy ideig aztán vissza feküdtem az ágyra és lassan vissza aludtam. Azt hozzá teszem,hogy nem volt bennem félelem.

2023. febr. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!