Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Érzékelem a Sátánt (ördögöt)....

Yirayia kérdése:

Érzékelem a Sátánt (ördögöt). Hangokat hallok, és volt olyan mikor megjelent. Nagyon félek az ilyenektől. Mit csináljak? Azt mondják, hogy hallucinálok, de tudom hogy nem. Néha előre látok dolgokat, olyan dézsavü érzéseim szoktak lenni.

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 13:54
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim válasza:

Előző vagyok,még hozzá kell tennem:

ha meghalt,akkor azt mondom(bár nem él): Ugye-ugye mégis csak jobb lett volna az orvos????????

De komolyan,mi van ha meghalt...

Kedves kérdező,most komolyan,nem akarom hogy egész életemben lelkiismeret-furdalásom legyen a semmi miatt,mert ha nem kamuzol,akkor a végén már megőrülök hogy ilyen is van....LÉGYSZI AZ IGAZAT!!!!!!!!!!

2011. szept. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:

Igen. Létezik a Sátán!!! AVE SATANAS. Szerencsés vagy, mert én is szeretnék vele találkozni. És végigsétálni a vörösen izzó kővel kirakott ösvényen.


Egyébként én is néha előre megálmodom ami másnap történni fog. És tökéletesen egyezik az álmom.

Kapj az alkalmon. Ne félj. Ami rád vár: ott nincs törvény, nincs szabály, nincs félelem, fájdalom. Azt csinálsz, amit akarsz. Ott nem lesz megkötve a kezed és nem élsz törvények szerint, mint a mennyországban.


De ha később a poklra kerülsz és eltemetnek a temetőbe, akkor a lelked nem nyugszik és visszajár, bojong örökké.

Én ezért fogom a hamvaimat szétszóratni a dunába.

2012. febr. 13. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 Győrfi Marianna ***** válasza:
Én találkoztam vele ne akarj olyan dolgot, amiről semmit nem tudsz!A LELKEDNEK VÉGE LENNE ÉS KÜLÖNFÉLE SZADISTA BÁNTÁSOKON ESNÉL ÁT VÉGÜL MEG IS ZABÁL.Nagyon rondák Belzebúb például ugy néz ki mint egy piros csontváz.Az ilyen lények fognak elkapni és akkor nagyon megjárod.A MENNYBEN SZERETET VAN ÉS ÖRÖK BOLDOGSÁG.
2012. febr. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 daxifile válasza:

Szia kerdezo. Ma magyarorszagon egy olyan egyhazat ismerek aki tokeletesen tud Ordogot uzni.

[link] Lepj ball oldalt font a kapcsolatok velunk reszre es hivj fol egy igazi Ordog uzot.

Nem veszitesz semmit!

2012. márc. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 Garuda88 válasza:

Kedves Yirayia!


Ne hallgass senkire innen akik válaszoltak neked mind mlecchák (barbárok) és tudatlan istentelen ateisták és sátánisták :D .Kérlek írj nekem privátba főleg ha még mindig vannak ehhez a témához kapcsolódó problémáid. Sok hasznos tanáccsal el tudlak látni.


Szeretettel!


Garuda

2016. aug. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!