Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Volt valaha paranormális...

Volt valaha paranormális élményed?

Figyelt kérdés
Nekem volt néhány halott családtagok által . Mások történetei is érdekelnének:)

2023. márc. 8. 17:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
11%
Egyik éjjel megpróbálták lerágni a csontomról a bőrt, de annyira kapálóztam, hogy végül is békén hagytak. Nem láttam kik kaptak el, mert beköpték a szememet, de hallottam a vinnyogó hagnjukat mikor jöttek rám.
2023. márc. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
Igen mikor az anyòsommal talàlkozok àllandò paranormàlis èlmènyeim vannak!
2023. márc. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
84%
Igen. Egyszer egy nagyon fájdalmas szakítás után elkezdett rám nyomulni egy másik srác, de én úgy éreztem, hogy soha senkivel nem akarok többé összejönni... ennek ellenére az a srác valahogy belemászott az álmaimba, és azt álmodtam, hogy szexelek vele. Az egyik ilyen álmomban ,,felébredtem" - nem ébredtem föl igazából, csak álmomban rájöttem, hogy az egy álom, és elutasítottam a srácot, és akkor elkezdtem álmomban ,,ordítozni Istennel": ,,Isten, hol vagy? HOL VAGY? ISTEN!!?? - mert rettenetesen zavart, hogy a körülményeimnek a bábja vagyok, hogy miért kell nekem szükségszerűen összejönni valakivel, ha nem is akarom. És akkor az történt, hogy egy házat láttam, amit lőttek, és ott sétálgattam a teraszán, és nem zavart, hogy lőnek. Aztán egyszer csak egy árokban ültem (lövészárok?) és akkor Ő odaült mellém.... (Nem tudom ismered-e a L'art Pour L'art szófordulatát: ,,de ezt az odaállást két galaxis közé kell képzelni.) Én is csak így tudom érzékeltetni: azt a mellém-ülést két galaxis közé kell képzelni. Annyira csodálatos volt, annyira gyönyörű volt... soha semmi nem történt velem azóta, ami ahhoz a mellém-üléshez hasonlítható lenne. Másnap egész nap csak mosolyogni tudtam mindenkire a koliban. Azokra is, akik utáltak engem. Csodálatos volt. Tartott vagy 24 órán át ez a belülről jövő eufória, de nem felejtem el soha.
2023. márc. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
44%

Abszolúte, több cikket is olvastam például Para-Kovács Imrétől.


[link]

2023. márc. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%

Hideg őszi este volt a bakonyi hegyekben.Ősz vége felé járt már az idő, falevelek félig lehullottak már, a völgyek alján lévő falvakban felfelé szállt a füst a kora esti órákban.Mindig ilyenkor mentem ki az esti adag fáért.Szerettem ilyenkor kicsit kinn lenni, harapni a friss bakonyi levegőt,hallgatni a faluban a kutyaugatást, róka kurjongást az erdőben.

Akkor estefelé is kimentem fáért,de iszonyatos fura érzés lett rajtam úrrá.Tökéletes csend vett körül, sehol egy hang, ahogy lépkedtem a falevelek között olyan volt mintha kilóméterekről hallani lehetett volna.

Annyira félelmetes volt a csend hogy felkaptam pár fát és befutottam.Elmeséltem anyámnak hogy rossz érzésem van, kinn olyan csend van mintha egy kietlen pusztában lennénk.Azt mondta neki is fura érzése volt.

Este néztük a tv-t majd éjfél körül lefeküdtünk.Mivel nem hoztam be elég fát az esti pár adagért még kimentem.

Itt kezdődött az amit soha nem felejtek el.Falu szélén a völgy alján van a házunk.Kertünk hatalmas egész a völgy aljáig nyúlik le, túlsó oldalon hatalmas legelő, fás erdős résszel.

Mikor kimentem a fáért fura fényeket láttam a fák között.Alig mertem odamenni de kiváncsi voltam,bár ne tettem volna.Amit ott akkor láttam senki nem tudta megmagyarázni azóta sem.Egy föld felett fél méterrel lebegő kupolás szerkezetet láttam lebegni már ettől is a szívem úgy vert majd összeestem de utána felfogni sem tudtam amit látok az hogyan lehetséges.

2 emberszerű kb 120 cm vékony testalkatú lény szürkés testhez simuló overálban valami talajmintákat gyűjtött,a fejükön mintha egy vékony búraszerű valami volt, ami csak kicsit állt el a fejüktől.

Észrevettek, ahogy rámnéztek forróság töltött el és nem emlékszem semmire.

Egy óra múlva ébredtem az ágyamban azt hittem álmodok.Felkeltem a fejem úgy fájt mint még soha, fémes íz volt a számban, és nem lázas voltam, de a testem belülről égetett.Kiakartam menni inni, hogy összeeszedjem magam, nem értettem mi is történik.A folyosón halk zörejeket hallottam és valami megmagyarázhatatlan zümmögést vagy búgást.

Anyám szobájából enyhe fény jött ki, furcsáltam is,mert mindig becsukja az ajtót akkor nyitva volt.Odamerészkedtem és akkor láttam azt amit nem tudok elfelejteni.Anyám mellett kétoldalról az a két lény volt,aki a völgyben láttam, egy kis szerkezet volt az ágy mellett az adta ki a hangot és anyám az ágya felett 50 centire lebegett.Ezek a lények pedig valamiféle dolgokat érintettek hozzá és azt kijelzőn nézték.Ekkor az ijedtségtől belerúgtam a folyosón valamibe észrevettek, és megint elöntött a forróság és filmszakadás.

Reggel ébredtünk mocskosul fájt a fejem, délig kikelni sem bírtam agy ágyból, lüktetett mindenem.Amikor felkeltem észrevettem fura nyomok vannak a kezemen ilyen piros pontszerű valamik.

Anyámat megnéztem ő is ugyanígy volt, neki az egész estén ilyen pöttyök voltak.

Nem írom le utána mi volt, de több ilyen paranormális eseteket vizsgáló kutatóval beszéltünk, egyikük regressziós hipnózist csinált, amit ott akkor hallott azt mondta soha többé nem akarja újra hallani és ne is keressük meg őt soha.

2023. márc. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 BalazsBence válasza:
85%
Nem. De gyerekkoromban féltem a szellemektől és a földönkívüliektől. De sosem találkoztam egyikkel sem.
2023. márc. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%

Hát voltpár

A régi házunkba a szüleim válása után kezdődött kopogás kaparás fura zörejek…

Később tv vagy a rádio random bekapcsolt

Az autónk pedig egy időben heteken hónapokon át ha az udvarban volt éjfél éjfél előtt után 1-2percel mindig bekapcsolt a riasztó

Pár alkalom után a bàtyám anyám és én az ablakbol néztük a kocsit anyu kezében a kulcs hogy kikapcsolja a riasztót és soha semmit

Senkit nemláttunk az autónál ólálkodni..viszont ha a ház előtt az utcán parkolt akkor semmi..

Egy idő után már a házban direkt kellemetlenül éreztük magunkat ha egyedül voltunk akkor kiváltképpen rosszvolt ottlenni így ha valakinek egyedül kellett

Volna lenni otthon inkább elment akárhová vagy akárkihez akár a szomszédba csak ne keljen otthonlenni

Nemtudom tudjátok e régebben nagydivat volt a plüssfigurák ami előtt ha elmész akkor nevet puszit kúld i love you stb hangot ad ki..

Nekünk is volt ilyen plüssünk és egy időben aztis hallani lehetett éjjelente az emeleti szobábol (gyerekszoba volt de ahogy keddtt kellemetlen lenni a ház lementünk a bátyámmal és lent aludtunk a nappaliban) hogy hogyis működik az a plüss masem igazán értem hogy milyen szenzor lehet az..de pl ha párnát eldobàltunk előtte vagy leraktuk a földre hogy a macska elmegy előtte akkor nemkpcsolt be sosem..rohadtul paráztunk nameg a macska ugye..rengetegszer volt

Hogy ledermedt és bámult a lépcső felé púlozott háttal és kiszaladt a házbol szó mi szó féltünk nagyon..pedig konkrétan semmi szellemet szörnyet idegent mi nemláttunk de érzetre is rosszvolt

Aztán egy időben bűz terjengett a házban pedig bálunk nagytisztasàg volt

Mindig és máig is mindannyiunknál..

Na és utánna kezdődött a muternek valami rejtélyes összeesései

Rengeteg orvosnál járt rengeteg vizsgálaton semmi nemtudta igazolni azt hogy összeesik az asszony..érdekesmód csak a házban..ezek a dolgok kb 3évig mentek így még egy nemis tudom

Jósnő médium làtnok..

TELEFONON olyan leirásokat adott olyan pontossakat hogy hihetetlen…

Pedig nemis a városunkban élt hanem 100-150km arébb..és mondta hogy van egy kis pumpás díszkut az udvarban és annak az aknákában lesznek fémdarabok és azokat szedjük ki és folyóvizbe dobjuk bele…

Egész gyerekkoromba soha nemvolt

Felnyitva az az akna..felnyitottuk megkapargattuk a földet és valóban ottvolt 2jónagy marék roncsolódott fém mint kiderült azokat a nagyapám találta 90es bombázások alatt bombadarabok voltak..amiről addig nemis tudtunk… és ahogy elvittük őket s legközelebbi folyóhoz a tiszához és bedobáltuk onnantol kezdve fokozatosan szüntek meg ezek a dolgok…ez az 1ik para dolog írom a következőt

2023. márc. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
57%

5-ös!

Ha miattad nem tudok elaludni és rémálmaim lesznek, szíííjel váglak az tuti!

2023. márc. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagymamámnál aludtam

Mikor odaértem falura abban a napokban halt meg egy távolabbi rokon én személyesen nem is ismertem..és nem is tudtam hogy meghalt..

Lefeküdtünk aludni

7-8éves lehettem és egy szobában aludtam a mamámmal én az abalk melletti ágyon a mama meg a szoba másik felén lévő ágyon…

Régi 2páras ablak volt vékony üveg és az oldschool rolló az a barna műanyag..

És egyszer éjszaka 2óra lehetett

Arra riadtam fel hogy valaki kivülröl úgy veri a rollót hogy majd betörik az ablakok is mozogtak nagyon hangos volt

Én mrgijedtem és átteleportáltam a mamámhoz felébresztettem őis nèzett majd szidta a nagyapám mondván hogy biztos ő “szórakozik”

Abbamaradt a kopogás villanyt kapcsoltunk és a mama ment ki a konyhába onnan nyilkik a tata szobája..hogy számonkérje hogy mit ijesztget bennünket éjszaka közepén..odaértünk a tata aludt mint a bunda az utcárol nemlehet senki mert a ház bentvan elkerítve az udvaron 3-4-5kutya volt örökké szoval idegen sem lehetett

Bent az udvarban.. majd másnap a tata ahogy ment a faluba a piacra hazaérve mondja hogy meghalt a nemtudom kicsoda(rokon)

És a mama mondja hogy hát akkor biztos ő jött az éjjel elköszönni…

Soksok évre rá a mamám már otthonban volt a tatám meghalt (februárban volt

2éve)

Ottvagyok egyedül a nagyszülők házában a tata 1-2napja halt meg..ott ültem ahol a mamám ült mindig laptopon dolgoztam valamit… éjszaka volt szintén 2óra körül a hátam mögötti ajtó ami a nagy előszobába onnan többek közt a mama szobájába vezet az az ajtó kinyilt és ahogy kinyilt pont olyan félig nyilt az ajtó és hirtelen megállt ahogy a tatám hárkált rajta ki be őis kinyitotta az ajtót kb félig fogta a kilincset felhuzta a papucsàt és ment..

Na akkor éjjel is ugyanugy az ajtó kinyilt a hàtam mögött

Én a másodperc töredéke alatt lejátszódott bennem a következő

Mama az.nade a mama

Idősotthonban van. Akkor a tata.

A tata 1-2napja halt meg.

És megfagyott benneminden is.. az egész hstalmas

Házban egyedül és csak a laptop vilàgit és ömlik a hideg a szokásos téli hideg ellenére dől a hideg az ajtón át na akkor percekig

Lefagytam gyujtottam

Egy gyertyát és emlékeztem a tatára

De most leirom a legparábbat

2023. márc. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Összejöttem a baràtnőmmel..

Sokszor sludtam náluk még előtte hogy összejöttünk volna mint pár..

És már akkor is voltak fura dgok

Èpítették az emeletet..nemvolt lépcső csak egy létra meg kint az állás..a feljáró pedig egy nagy bútorlappal volt eltakarva elmentem hozzájuk egy naagyon fülledt nyári napon és mondja a barátnőm nèzzem meg az emeleti fürdőt milyen szép..megyünk be a házba a feljáró felé higy majd a létrán fel bútorlapot eltol és fel..

Na mászik fel a létrán a barátnőm..épp hogy eltolja a butorlapot abban a pillanatban azt haljuk hogy zuhog fent valami mint az állat mintha rohanna valaki direkt a lépteket

Hallottuk és a fürdőszoba ajtó úgy bevágódott hogy azthittük kiaszakad a barátnőm sikitva leugrott a butorlapot ahogy elengedte az visszaesett és eltakarta a feljáratot és az a butorlap kezdett el ugy dörömpölni mintha valaki kézzel akarta volna àtütni a faanyagot vagy nemtudom percekig az egész ház dübörgött attol a hangzavartól ott

Fent… azthittük itt most valami lejön és vége..nagyon sokidőnek tünt ahogy ott lefagytunk és nagysokára kirohantunk a házbol egésszen az utcára és ott hallgattuk hogy te attya ur isten mivan itt…

Mikor a szüleinek mesélte ők máig nemhiszik el…”gyerekek voltunk és beképzeltük” 13-14évesek lehettünk..nemképzeltük azt be..

a barátnőm 18szülnapja volt

Ünnepelve el is mult

Hanem

Egy fotó

Akkoriban 2-3mpx es kamerák voltak a maxok a telefonon..és az eggyik

Fotón egy ronda női alak áll a csoportkép mögött

Azt a női alakot álmodta rendszeressen a barátnőm

Sokszor mesélte

Hogy régen arra kelt fe hogy meg akar fulladni nemkap levegőt felsikit sír îgy kelt fel sokszor..amióta eggyüttvagyunk és nála

Voltunk akkor is volt igy és én hát nagyon meginedtem felébredtem rögtön és látom hogy nyitva a szeme próbál levegőt venni én fogom ràzogatom szólitgatom mire

Egyszer vesz egy nagy levegőt és sírnikezd és olyankor mindig azzal a ronda nővel álmodik..

Állitólag egyszer még nem aludt el de valami hangot hallot kintröl megijedt és az ágy végénél ált az a női alak és aztmondta nemkell félned..ennyi

Na de attol csak jobban pràzott mondanom sem kell…

A kutyájuk..máinapig

Él megvan de valami fura

Bajavan morog magára marja magát a kutya a farkát lekellet vágni mert lerágta a kutya és ez úgy kezdődött hogy egyszer este haljuk a kutyát

Hogy valamit

Nagyon ugat kinéztünk 1x-2x semmi.. de ugat ugat ugat a szobában ahol aludtunk a fal külső fal kívülröl hungarocell és bavalit tehát

Ha valami kis pici dolgo koppan rajta az bent tökéletesen hallani..

Haljuk ahogy ott ugat a kutya a fal mellett és egyszer mintha nekidobták volna a kutyát vagy nekiugrott

Volna a falnak..koppanás nagy a kutya nyüszít és szalad elfelé és onnantol kezdve morog magára a kutya rágja magát hihetetlen

És abban a házban is van valami rossz aura rossz érzés fog el nemtudom nemkellemes eggyáltalán..

2023. márc. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!