Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Nem vagyok jártas az ilyen...

Nem vagyok jártas az ilyen tudományokban, de kétség kívül földön túli élményem volt, szükségem van egy igazán jártas emberre, mert bonyolult, segítségre van szükségem a továbbiakban...Akad itt olyan aki eleget tudhat ehhez?

Figyelt kérdés

2023. márc. 20. 10:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
19%
Milyen tudományokban? Tudományosan semmilyen "földön túli" létezése nem igazolt, semmilyen formában.
2023. márc. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%

Elhurcoltak, és egy űrhajón, vagy egy vizsgálati szobában tértél magadhoz?

Vagy esetleg kapcsolatba léptek veled, és beszélgettetek?

2023. márc. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
41%
Szia! Én elég iskolázott vagyok ebben a témában, és tapasztalatom is van és fogékony is vagyok e kényes elvont témához! Ugyhogy irj privátban nyugottan!
2023. márc. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%

"Milyen tudományokban? Tudományosan semmilyen "földön túli" létezése nem igazolt, semmilyen formában."

Attól hogy a "tudományotok" nem képes az évezredek óta ismert dolgokat megérteni, nem jelenti hogy nem létezik. Javaslom olvass egy kis pénzügyet, politikát, mert simán le lehet fizetni bármelyik intézményt, és le is fizetik, hogy abban a világnézetben tartsák az embereket amivel a legkisebb hatalmat tulajdonítják maguknak.


Szóval minden ateista materialistának: irány a politika és gazdaságtan! Olvasni, művelődni, hogy mi az a hatalom, mi a célja, és hogy évszázadok óta mi történik! És akkor végre rájöhettek, hogy amit tudománynak hívtok az egy üres kis hülye semmiség.


Emlékszem, a napokban olvastam hogy KUTATÁSOK BIZONYÍTJÁK hogy ha egy nap 3x mondjuk hálát adsz valamiért, akkor a MENTÁLIS EGÉSZSÉGED javul! Na, a tudományotok ennyire képes, a legalapabb, legegyértelműbb dolgokhoz több éves egyetem kell meg kutatómunka, meg mérések. Egy gyerek is tudja, hogy ha jó kedve van = közvetlen mutatója a mentális egészségének. Le vagytok maradva pár évezreddel a spirituális személyektől, de hajrá!


(Persze, sok hazug, ál spiritualista van, akik szintén az ateista-materialista köreitekből jöttek, hogy pénzt szerezzenek. Szóval saját magatok fajtája nehezíti meg a helyzeteteket.)

2023. márc. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Neked miért van tudomány fóbiád 4-es?? Megbuktál már az oviban kisvonatozásból? A tudomány nem egy egységes dolog, nem egy démon, csak néhány nárci azt is ellepte, mint mindent, az ezotériát meg pláne. De van egy csomó jó fej kutató, vagy mégis akkor mi a neked megfelelő szerinted felsőbbrendű emberek gyűjtőhelye, akiket így kiemelsz a közmunka vagy mi? Vagy mégis mi? Mert ha spiriből él az anyagias, aki tudományból az meg le van maradva, milyen foglalkozás marad amit még el tudsz viselni?
2023. márc. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%

"Neked miért van tudomány fóbiád 4-es??"

Mert az egész világ már megfertőzödött ebben az ateista materializmusban, előadják a professzionalizmust pedig a legszánalmasabb dolgokat produkálják az emberiség számára, amiben mindenki szenved.


Igen, nagyon sok jófej kutató van, aki tényleg a valóságot akarja feltárni és az igazságot. Azokat becsülöm is és szeretem.


"milyen foglalkozás marad amit még el tudsz viselni?"

Hát minél távolabb legyen a hivatalosságtól. Szóval ha nincs papírja valakinek, az már előny. Én abban vizsgálom meg, ki hogyan érti a dolgát, hogy meghallgatom, hogy beszél róla, és le tudom szűrni a tudását.

2023. márc. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%
Konkrétan?!!
2023. márc. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A szellemtan tudománya foglalkozik ezzel.


Az meg nem csoda, hogy a hagyományos tudományok bizalmi válságban vannak. Minden meging, meghasonul; ilyen éveket élünk. "$cience".

2023. márc. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#2

Nem földönkívülit, hanem földöntúlit ír a Kérdező!:)

Nagyon nem ugyanaz a kettő.

2023. ápr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem igazán tudom, milyen különbségre gondolsz. A földön jelenleg testben tartozkodó lelkek nagy többsége nem a Földről származó lélek. Az emberiség első 50 ezer évben földi lelkek nem is tartozkodtak még emberi testben.

A "földöntúli" élmények "általában" külső szellemi entitásokhoz kötődnek.

2023. ápr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!