Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi lehetett ez a nyomasztó...

Mi lehetett ez a nyomasztó érzés, történt már hasonló veletek?

Figyelt kérdés

Közben látom, hogy volt már hasonló kérdés, de azért leírom.

Szóval nyár elején egyszer csak felébredtem és jó fél óráig nem tudtam megmozdulni.Olyan volt, mintha valami sötétség töltene el, ami moccani sem enged és halálfélelmem volt.Nem is tudom mihez hasonlítani,talán egy koporsóban lehet ilyen érzése az embernek, ha élve eltemetik. Nem ittam semmit előtte, és nem is néztem horrort, vagy ilyesmit. és biztos, hogy nem csak álmodtam.


2010. okt. 13. 01:01
 1/6 anonim ***** válasza:
hát szerintem alvásparalízis. olvass utána neten, nagyon hasonló hozzá. Nekem volt már ilyenem, szerencsére csak pár perces, de alig mertem visszaaludni a félelemtől.
2010. okt. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.Na már el is olvastam egy cikket, azt írják, hogy általában csak néhány percig tart, de én komolyan fél órán át biztos úgy feküdtem és be voltam szarva, hogy mi történik velem pedig 24 éves srác vagyok:-)
2010. okt. 13. 01:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Velem is megtörtént ez egyszer:S de velem úgy, hogy még a saját hangomat sem hallottam és pedig üvöltöztem segitségért, levoltam bénulva nem tudtam megmozdulni, és közben folyt a könnyem is, és egy feketeség öntött el.A halálfélelem velem is ottvolt.
2010. okt. 13. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az "eletero" hova tunt fiatalok! Az embernek van fizikai teste es van lelke. A testet evessel kitudjuk elegiteni, de nem gondoskodtok a lelek taplalasarol, ezt igy tudom ugy megfogalmazni, hogy ertheto is legyen.

Kell talalni egy olyan tevekenyseget, ami feltolt lelkileg es megnyugtat.

De a legtobb ember egesz nap csak olyan tevekenyseget vegezz, amit megkell tenni, mint a munka, a fozes, a tanulas, de megfigyelheto, hogy a kenyszerbol vegzi es a kotelessegbol.

Kell talalni egy olyan tevekenyseget, akar mozgast, vagy meditalast, amiben ellazulunk, amiben jol erezzuk magunkat, es fellelegzunk es megpihenunk.

Igy fogjuk elerni a nyugalmat, a beket, aztan igy fogjuk visszanyerni az eronket!

Megkell talalni az ero forrasat!

2010. okt. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

6:09-es hozzászóló, köszönöm szépen,majdnem ilyen volt nekem is az élmény.


8:02-es hozzászóló,látszik te még nem jártál így, te is biztos igen elcsodálkoznál, hogy mi történik veled, ha megtapasztalnád ezt az alvásparalízist:-)

Azt értem, hogy egyensúlyban kell lenni a testnek és a léleknek, és fontos az életerő, de bocs, a hozzászólásod kicsit már "vidámvasárnapos" szöveg lett.

2010. okt. 13. 09:52
 6/6 anonim válasza:
Nekem is volt néhányszor ilyen.Bepánikoltam teljesen ráadásul a takaró nem tudom miképp,de teljesen beterített a fejem búbjáig és azt gondoltam megfulladok alatta.Próbáltam megmozdulni,megszólalni se egyik sem sikerült.Hála még élek.:)
2010. okt. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!