Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Tegnap éjjel arra ébredtem...

Tegnap éjjel arra ébredtem fel hogy papir zacskót összegyűrik hangra? Nagyon fura volt

Figyelt kérdés

Odanéztem az ablakomhoz ahol halottam, harmadik emeleten lakom....bent a szobába hallottam de sehol semmi mi a franc lehetett ez ??? Vagy az idegrendszeremmel van valami ? Tudom fura és értelmetlen most ne poénkodjatok el l,)egyszerűen nem értem hogy miért hallottam ezt.

N


2023. ápr. 17. 21:58
1 2
 1/13 Grimfox ***** válasza:
100%
Ha ébredés után is hallottad tovább, miután odanéztél az ablakhoz, akkor érdemes gondolkodni, hogy mi a teendő. Ha a hangra ébredtél, és odanéztél, ahonnan vélted hallani, akkor nincs gond. Az álomból az ébredésbe való átmenet alatt sok esetben lehet hangokat, testérzeteket, vagy nem érzékszervi érzeteket tapasztalni. Valamilyen természetes hang is beszűrődhet az álmodba, és eltorzulhat az alvó állapot miatt. Fordulsz egyet az ágyon, zizeg az ágynemű, de az alvó tudatodban ez a hang eltorzul.
2023. ápr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Arra ébredtem pont utána nem hallottam...de előtte ,s utána is rosszul aludtam
2023. ápr. 17. 22:21
 3/13 Grimfox ***** válasza:
100%
Akkor nem kell aggódnod. A feszült alvás különösen hajlamos torzítani a külső, és belső ingereket. Ez hülyén fog hangzani, de egyszer arra ébredtem, hogy egy K betű van a gyomromban. Konkrétan éreztem a formáját, és erre ébredtem. Mikor teljesen magamhoz tértem, akkor simán csak fájt a gyomrom. De az álomban ez másként jelent meg. Mondjuk a mai napig nem tudom megmondani, miért pont nagy K betű....
2023. ápr. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nagyonfuri
2023. ápr. 17. 23:40
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is tapasztaltam már ilyet, de mindig emberi beszédet hallottam, azt hiszem suttogás volt mindkétszer. Egyszer a nevemet mondta egy női hang, egyszer meg azt hittem a férjem beszél hozzám, de benn se volt a szobában.

Utána nem volt kedvem visszaaludni 😅 pedig nem hiszek nagyon semmi ezoterikus dologban, de azért ezt nehéz volt feldolgozni

2023. ápr. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ilyen is volt nekem is
2023. ápr. 18. 02:16
 7/13 Grimfox ***** válasza:
Félelmetesebb, amikor ébren vagy, és épp csinálsz valamit, és akkor hallod, hogy a neveden szólítanak. Bár esetemben tudtam az okát, miért hallottam ezt, inkább zavaró volt, mint félelmetes.
2023. ápr. 18. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%

Tegnap éjjel arra ébredtem fel hogy papir zacskót összegyűrik hangra?


igen

2023. ápr. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hogy lehet hangra gyűrni egy zacskót? Inkább galacsinra...


Rejtélyes.

2023. ápr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Olyan hangot hallottam mint amikor a kezeiddel összegyűröd a papirt.
2023. ápr. 18. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!