Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mitől hallucinálhatok?

Mitől hallucinálhatok?

Figyelt kérdés
Sokszor hallucinálok, pl.: tegnap este fel kellett kelnem az ágyból és felkapcsolnom a villanyt, mert egy fehér macskát láttam aki ugrált a szobámban és zörögtette a dolgaimat az asztalomon, de végülis aztán semmi nyoma nem volt.Igazából is van egy cicám, de meggyőződtem róla, hogy ő kint aludt az előszobában.Olyan is szokott lenni, hogy igazi lépteket hallok a szobám padlóján, és még reccsen is annak a valakinek a lába..mire odavilágítok a telefonommal addigra ugyancsak semmi.Szoktam hallucinálni hogy bogarak másznak rajtam és nagyon félek, és söpröm magam, meg azt is hogy elrepül mellettem egy fekete bogár, de csak a szemem sarkából látom.És nem tudom hogy csak hallucináltam-e, vagy álmodtam, vagy tényleg megtörtént hogy alvajártam... Valamelyik délelőtt aludtam és az álmomban is mindig aludtam és felkeltem, egy körforgás volt, az egész testem zsibongott, hallottam hogy az igazi életben csörög csattog minden az utcán, de valahogy nem tudtam felkelni, de mégis ugy éreztem hogy ébren vagyok.Ordítoztam is, de a saját hangomat nem hallottam, kétségbe voltam esve. Volt egy év, amikor egy lány minden este velem aludt, és ő mondta hogy álmomban mindig felkeltem és beszélgettem sokáig, ezt anyum is bizonyította egyik este.Azóta is mindig ezek történnek.Rosszakat álmodok:S:S
2010. okt. 11. 11:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem hallucinálsz, hanem a féléber-félig álmodó állapotaidat éled meg ilyen élénken. Magyarul félig ébren vagy, ezért az álmaidat valósnak érzed - vagy a valóst álomnak.

Valójában recseg a parketta, valójában zörögnek a cuccaid az asztalon, valójában zaj van az utcán - de te ezt beleszövöd az álmodba, viszont túlságosan valósnak éled meg, és ez zavarbaejtő.

Velem si előfirdul néha, meg mindenkivel, te úgy látszik, hajlamosabb vagy rá. De ez nem hallucináció.

2010. okt. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én javasolnám, hogy fordulj neurológushoz, ha látod is őket. A padló reccsenés az nem vészes, és az sem, ha úgy érzed nem bírsz felkelni, de a többi kórjelző lehet.
2010. okt. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
1:1-ben az alkoholizmus és droghasználat későbbi figyelmeztető tüneteit írod itt le. Hagyd el vagy fordulj orvoshoz.
2010. okt. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

utolsónak

ő írt igazat, az exem is ilyen tüneteket produkált! pszichológus+gyógyszerkezelés lesz a vége

2010. okt. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
igazából ez csak pár eset amit leírtam.Köszönöm az eddigi válaszokat.Hát nem tudom mi baj velem, de ha egyszer nem múlik el, akkor orvoshoz fordulok,már a tervemben volt.Csak nem tudom hogy erre kifejezetten milyen orvos szükséges.Ezek mellett kiderült hogy depressziós vagyok:S Viszont gyogyszerezni nem akarom magam.
2010. okt. 12. 22:07
 6/13 anonim ***** válasza:

kérdező

hány éves vagy? igen a depi is vele jár, és egyik se jó :(

2010. okt. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
17 éves elmúltam.
2010. okt. 15. 05:37
 8/13 anonim ***** válasza:

Dont para, No fos!

elmúlik. vagy megszokod.

Szerintem is a legelső megoldás a nyerő. Az álomkeveredéses :)

2010. okt. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én is szoktam néha lépteket hallani a szobámban de szerint csak beképzelem...
2010. okt. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Ezt a dolgot többfelől meg lehet közelíteni, szerintem az orvosi beavatkozás várhat, először keress fel egy médiumot, ne olyat, amit a tévében hívhatsz 300 forintért, hanem egy igazit, ha érdekel tudok ajánlani, olyat, aki megbízható és rajtam már segített, sőt családi baráttá vált (priviben megkereshtesz),mert a jelek utalhatnak természetfelettire.

De ha voltak drogproblémáid, akkor ezt felejtsd el, mert akkor csak orvoshoz fordulhatsz. Az ébrenlét és az álom között valóban van egy olyan szakasz, amikor magatehetetlen vagy, velem is előfordul néha, szörnyű érzés, de emiatt ne aggódj, ha rám hallgatsz alvás előtt a hálószobádban letakarsz minden tükröt, lehet, hogy ez is elég lesz, had ne fejtsem ki, valaki hisz benne, valaki nem, akár Istenben, Buddhában vagy Allahban. Tehát elsőnek próbáld ki, hogy alvás előtt a szobádban letakarsz minden tükröt, nem kell hinni semmiben, csak tedd meg és jó eséllyes javulni fog a helyzet :)

remélem beválik

2010. nov. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!