Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Magyaráttal tud szolgálni valaki?

Magyaráttal tud szolgálni valaki?

Figyelt kérdés

amikor kissebb voltam, [ kb 5 éves ] fura dolgok történtek velem elalváskor. éveken keresztül azzal aludtam el, hogy sötétedéskor a balaton melletti nádasokban futok egy németjuhász kutya elől,ami egyszer csak megelőz,de nem bánt, inkább csak körbeszaglász, és hatalmas nagy kutya volt :DDDD


meg olyanokat álmodtam, hogy ugy ahogy vagyok az ágyon , befalaznak ,, vagyis ugy éreztem mintha az ágy széleinél felhúztak volna 2 m-es falakat, és egy kopiosóban lennék.. hát mi tagadás, féltem is rendesen :P:PP..persze sírtam meg minden, bejöttek , felkapcsolták a villanyt, és megszzűnt minden fal, pedig amig nem nézték meg mi bajom van, addig, éreztem hogy ott van az ágy körül valami, én meg mintha be lennék falazva ..


végülis, egy 4/5 éves gyerek hogy álmodhat össze ilyeneket ???


2010. okt. 13. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
kiskoromba nekem is volt olyan álmom.(vagyis ébren voltam) hogy jönnek felém a plüss állataim,meg az ágynemü huzat gyürédése kigyó a sötétbe.sikitottam anyám meg bejött hogy mi bajom van.de ezt csak beképzeltem.
2010. okt. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
ha eléggé szkeptikus vagy, az álmoskönyv talán adhat irányvonalat
2010. okt. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia :)


Én kiskoromban mindnig arra aludtam el, hogy láttam, amint egy fehér bárány felmászik a függönyön, ill. marha nagyokat ugrálok, hogy a fejem is beleverem a plafonba.

Szerintem ez normális, gondolj bele (nem vagyok ezob#zi, ne érts félre) 3-4 évesen még közelebb vagyunk a másik oldalhoz, lehet, onnan jönnek át ilyesmik, vagy vmi lelkes cucc lehet (reinkarnációban hiszek).

2010. okt. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Értelmes választ nem tudok adni neked, de saját tapasztalatot egyet leírok.

Szóval 3 éves voltam kb. amikor is egyik este azt álmodtam, hogy kinéztem az ablakon és láttam, hogy háború van. Ágyú recsegés, puska töltények ropogása, vérző szenvedő emberek. Én meg bebújtam anyáékkal az asztal alá és rettentően féltem.

3 évesen még tv sem nagyon néztem, és ha igen csak is az esti mesét amiben ugye régen erőszaknak se híre se hamva nem volt, nem hogy még háborús filmet lássak. A mai napig nem nézek háborús vagy horror filmeket pedig már 24 éves vagyok.

Akkor meg honnan jött ez az álom? És az a rettentő szorongás ill. félelem ami a mai napig rossz érzéssel tölt el.


Szóval a kérdésedre a válasz hogy tudunk ilyeneket össze álmodni hát nem tudom.

2010. okt. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen mert a kisgyerekek fogékonyak ezekre a dolgokra.
2010. okt. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

(: vannak nálam durvábbak, is jólvan :D:D:D

csak mert kutyánk soha nem volt, meg ez a befalazás.. ettől ma is rettegek, hogy visszatér :S :P

2010. okt. 14. 22:25
 7/9 A kérdező kommentje:
2. válaszoló.. miért lennék szkeptikus ?
2010. okt. 14. 22:28
 8/9 anonim ***** válasza:
A magyarátot a helyesírási szótárban találhatod meg.
2010. okt. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
magyaráttal érdekes módon rajtad kívűl 5 ember eltalálta hogy magyarázattal akart lenni.
2010. okt. 23. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!