Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hiszel a paranormális jelenség...

Hiszel a paranormális jelenségben? Miért?

Figyelt kérdés
2023. aug. 12. 13:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
31%
Én nem hiszek, nem hiszem, hogy léteznének szellemek például. Viszont abban szinte biztos vagyok, hogy idegenek léteznek.
2023. aug. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%
Nem tartom kizártnak. Sok dolog van, amit nem láttam, nem tapasztaltam, mégis létezik.
2023. aug. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Szervizmérnök úr ***** válasza:
15%

Nem.

Ostoba dolognak is tartom, de ezt még súlyosbítja, hogy mentális problémás emberek is vannak, akik ebbe az irányba hajlanak el, de még ők néznek hülyének másokat, aki nem veszik be ezeket a marhaságokat.

Ami azután végképp kiakasztó, amikor lelki sérült emberek az egész tudományos világot, illetve szakszerű bizonyítási módszereket veszik hülyére.

Amikor látod valakinek az ostoba, művelelen bunkó írásán is, meg a tartalmán is, hogy ez biztosan nem normális. De ő néz hülyének!

Nem hiszed el...

2023. aug. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Szervizmérnök úr ***** válasza:
12%
Vagyis műveletlen (tuskó, gyökér, agysérüléses).
2023. aug. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
65%
Igen, többször is volt már ilyen megmagyarázhatatlan élményben részem.
2023. aug. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%

3. A pillanat, amikor másokat hülyézel és tuskózol le és közben a hozzászólásod nem áll másból, mint mások sértegetése és minősítése azért, mert nem abban hisznek, amiben te.

Szerintem neked olyan országban kéne élned, ahol gondolatrendőrség van.

2023. aug. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Szervizmérnök úr ***** válasza:
12%

6.

Ne viccelj, akkor neked is.

Volt itt egy kérdés.

Vannak válaszok.

Az én válaszom mitől érne kevesebbet?

Miért lenne kevesebb jogosultságom?

Internetes szólásszabadság csak a misztikusoknak jár?

Normális?

2023. aug. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
92%

7. Te nem a véleményedet mondod el, hanem másokat minősítesz.

Mellesleg attól, hogy szólásszabadság van a mondandónknak még lehet következménye.

Ez az ezotéria kategória és felháborodsz azon, hogy itt nem a te nézeted osztják sokan.

2023. aug. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Szervizmérnök úr ***** válasza:
19%

8.

Nem. Téged már megint én véleményem bánt, pedig hozzád sem szóltam.

Te itt egy másik válaszba kötsz bele, amit az itteni szabályzat sem támogat.

Ezzel szemben én csak általánosságban fogalmaztam, nem egy másik felhasználót támadva.

Te nem vagy hajlandó más véleményét elviselni, addig kötekedsz, míg törlik az én beírásom is, majd elégedetten dörzsölöd a tenyered.

Gyakorlatilag te vagy az, aki itt összeférhetetlen, nem én.

2023. aug. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
60%

9. Minden egyes mondat, amit írtál valaki minősítése volt. Még csak nem is a paranormális jelenségekről írtál véleményt, hanem azokról, akik ebben hisznek.

És most még valami áldozat szerepben is tetszelegsz. Te csakis valami nárcisztikus energiavámpír lehetsz.

2023. aug. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!