Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szerintetek ez mit jelent?

Szerintetek ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Történt velem régebben olyan eset,amikor lefeküdtem és nem aludtam el,de ébren sem voltam-különös állapot!

Az érzés végtelen félelelm volt!

Volt hogy meg is jelent a szobámba egy törpe alacsony aranyhaju kék testszin(vagy a ruha volt kék)Lény!

Nemtom,hogy mi volt de én féltem tőle és azt akartam távozzon!Hát ö távozott!


2010. okt. 16. 14:55
 1/7 anonim válasza:
29%
Azt jelenti, hogy nem kellene több LSD bélyeget nyalnod.
2010. okt. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bizony, elsőnek igaza van, a lizergsav-dietilamid irreális dolgokat vetít piciny szemeid elé.
2010. okt. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez az élményem alatt semmiszer nem volt bennem!

Azzal még kiegésziteném,hogy nem volt ez szines világ,de fekete-fehér sem,mégis tudni lehetett a szineket!

Mikor magamhoz tértem akkor jöttem ré,hogy a testem mindvégig mozdulatlan volt!Mintha ezt testenkivül éltem volna át!

2010. okt. 16. 15:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem félálomban vagy ilyenkor, a tudatosság és az álom közt. Én általában ilyenkor azt tapasztalom, hogy a gondolataim irányíthatatlanul ösze-vissza kavarognak és nagyon intenzívek. Ha felébresztenek, olyan érzésem van, mintha tényleg átéltem volna valamit, de tudom, hogy csak félálomban voltam. Pedig hangos, színes, nyüzsgő világ, szinte már lehetetlenül, de mégis, mintha igazi lett volna...
2010. okt. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hello !


Ezt hívják lidércnyomásnak van rá egy szakkifejezés is, én is átéltem egy ilyen érzést, csak nem volt hozzá halu. Lezsibbadtam és nem tudtam megmozdulni, közben valami páni félelem vett erőt rajtam.

A magyarázat: Vannak erre hajlamos emberek, főleg kimerültség, stressz, sok tanulás stb után fordul elő, de elég ritkán, ez egy alvászavar, nincs semmi misztika benne... =)


Pisz Pisz

Resp. Jesse

2010. okt. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó kettőnek igaza van. Mielőtt megköveznének, hogy hitetlenkedő vagyok, nem, de ennek a dolognak van tudományos magyarázata.

Már félálomban voltál, nekem is van olyan, hogy ilyenkor dolgokat látok. Még nem alszok, de a tudatalattimból már előkúsznak a dolgok. Ez mindenkivel megesik néha.


Úgyhogy sajnálom, ha ki kell ábrándítsalak, de nem valami természetfeletti esemény történt.

2010. okt. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Sztem biztos h nem csak álmodtad hanem tényleg volt ott valami lény, leírásod alapján be is azonosítottam.

[link]

2010. okt. 19. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!