Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Én kezdek megbolondulni vagy...

Én kezdek megbolondulni vagy ezeknek van valami jelentésük?

Figyelt kérdés
2 hete ideköltöztem a barátomhoz aki ugyanúgy csak 4 hónappal ezelőtt költözött be a házba. Az elején nagyon sok régi trauma jött bennem elő és a hangulatom is egyre csak romlott , de aztán mindig próbáltam összeszedni magam stb. Egyik este a barátom már aludt a szobába én meg kint ültem a nappaliba és zenét hallgattam és ilyen erős félelem érzet kezdett rám jönni , inkább be is mentem a szobába mert úgy éreztem mintha valaki figyelne . Azóta többször olyan érzésem van ,hogy nem vagyok egyedül vagy valaki épp figyel. Folyamatos rémálmaim vannak , éjszaka sokszor aludni se tudok de ha elalszok mindjárt jönnek a rémálmok . Egyik este kb 4x egymás után ugyanazt álmodtam hogy vízbe kellett fulladnom és meghalnom hogy épp ne üldözzenek és megmeneküljek . Utána meg külön napokon de kb 3x álmodom azt hogy hánynom kell és mindenféle tömény dolgokat hányok ki vagy épp ki se bírom hányni és kaparom ki a torkomból miközbe abból ömlik a vér és már olyan szinten kivagyok ettől az álomtól mert napközbe többször az eszembe jut , hányingerem lesz , energia szintem kb 0. Barátom is mondta hogy mostanában folyamatosan álmodik és ő is eléggé paranoiás. Lakott itt még egy lakótársunk először azt hittük hogy ő miatta de mint kiderült nem , a fontos dolgaim amiket folyamatosan használok össze-vissza tűnnek el. Másik helyen vannak és barátom már nem akarja elhinni hogy nem én hagyom csak el random azokat. Random seb lett a barátomnak az orra közepén amire azt hittük hogy csak álmába megkaparta vagy valami . Nem nagyon hittem eddig ilyen paranormális dolgokban de egyre jobban kezdek félni itt és már eszembe is jutott hogy inkább haza költöznék főleg a mai este után hogy tényleg megint 2 rémálmom is volt és egyre jobban félek hogy egyedül kell itthon maradnom . Felhívtam anyuékat és miközben beszélgettünk random nekem is elkezdett vérezni az orromon egy seb ami ott se volt , nem feltűnő , kicsike de attól még számomra ez nagyon para és úgy érzem kikészülök már miközbe nagyon senki se hisz nekem. Már mindent ilyen paranormális dolognak beszélek be miközbe eddig hinni se akartam ilyenbe , a szobám mindig jéghideg "mert biztos rossz a fűtés" , huzatmentes nappaliban a gyertya lángja csak úgy rezeg , miközben eddig pont hogy nyugisan égett az összes gyertyám és már ez is félelmet idéz bennem elő miközbe mások ezen csak nevetnek.

nov. 21. 14:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%
Kezdesz megbolondulni, fordulj minél elöbb szakemberhez!
nov. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem érzed jól ott magad, ne maradj szerintem. Függetlenül, hogy tényleg van ott valami paranormális vagy sem.
nov. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Szervizmérnök úr ***** válasza:
33%

Kezdesz megbolondulni.

Vagy direkt szívatod itt az embereket.

nov. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

Ez sok mindenre utal, lehet a helynek negatív energiája. Nem tudom, régi ház, régi bútorok? Mert az magába szív energiákat előző lakóktól.

Az is lehet, hogy a barátoddal sántít a kapcsolat es a tudatalattid érzékeli, hogy baj van, de a tudatodig ez nem jut el, nem fogalmazódik meg.

Mert látszólag minden rendben.

Ha mondjuk megcsal, tudatalatti érzékeli pontosan es te se tudod miert de folyton levert vagy meg depis

nov. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Kezdj el magnéziumot szedni. Az feloldja a stresszt. Napi 375 mg kell. Lehet emiatt haluzol. Többféle B vitamin hiánya is jelen lehet. A Centrumban minden javasolt napi mennyiség benne van. Ki kéne próbálni
nov. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
10%
Ki kell hívni a szellemirtókat. Igen kemény támadásnak vagytok kitéve.
nov. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%
Ha gázfűtés van a házban azonnal nézessétek meg, hogy mennyi a szén-monoxid/szén-dioxid szint. Ez okozhatja ezeket a tüneteket. Ezt még holnap csináltassátok meg, mert ez nem vicc, nagyon sokan halnak meg szén-monoxid mérgezésben.
nov. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%
Nem csak a gáz, hanem a szén/fatüzelésnél előfordulhat. Egy rossz kémény vagy rossz gázfűtés okozhatja a tüneteket.
nov. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%
Lehet igazság ebben a szénmonoxid dologban is, de szorongsz az új élethelyzettől. Költözz máshova. Ne ezoterikus magyarázatokat keress, hanem menj pszichológushoz, akivel végigbeszélitek, mi az oka a lelki megterhelésérzésednek.
nov. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%
De először hívja a gázszerelőt. Ezek a dolgok két esetben jellemzőek: új helyre költözünk és befűtünk. Mindkettő fennáll.
nov. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!