Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi lehet ez? A kutyáim megbolo...

Vaam kérdése:

Mi lehet ez? A kutyáim megbolondultak, a szagok meg elviselhetetlenek! .

Figyelt kérdés

Két hete kezdődött kb.....A munkahelyemen az egyik szobába raktam éppen rendet majd miután már kész voltam ra 2 percre visszamentem és iszonyatos dögszagot éreztem amit előtte egyáltalán nem, szaglásztam hogy honnan jön a szag mert néhol még intenzívebb volt, de semmit nem találtam. Gondoltam is hogy másnap leszedetem az álmennyezetet, mert biztos oda döglött be valami és az a szag forrása, majd kimentem és bezártam magam mögött az ajtót, hogy ne jöjjön ki a szag a folyosóra is. De csak nem hagyott nyugodni visszamentem kb. 5 perc múlva és már semmit sem lehetett érezni.

Nem is foglalkoztam vele tovabb, majd másnap este még volt egy vendégem akinek csináltam a lábát, csak ketten voltunk az egész épületben, beszélgettünk közben jól elvoltunk és az egyik kiskutyám (aki egyébként teljesen nyugodt, észre sem venni hogy körülöttünk van), hirtelen felugrott az egyik szék felé nézett és folyamatosan hátrálva morgott veszettül meg ugatott, de annyira hogy le sem lehetett csillapítani.....ezt csinálta folyamatosan 10 percig, hiába szóltam rá és húztam magamhoz, visszament és folytatta! Mondanom sem kell, nagyon betojtunk!

A tegnapi éjszakánk volt a soronkövetkező ezutáni, és a kiskutyán vonyítva kelt fel az éjszaka közepén, nem tudom mi okból, de remegett és alig lehetett megnyugtatni.

Gyujtani akartam egy gyertyát, de azt sehogy sem tudtam meggyújtani, másik meg nem volt itthon....!

Na erre kérnék valami elfogadható magyarázatot, mert nem szeretnék szégyenszemre Anyukámnál aludni a félelem miatt!! :-)


2013. aug. 25. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

Ha a szag hirtelen eltűnik, megjelenik, akkor inkább a szellőzőben kell keresni a dögöt, vagy más, légáramlásra alkalmas csőrendszerben. Vagy pl csatornaszippantáskor is jöhet fel szag a lefolyón keresztül.

A kutya ugatását sok minden okozhatja, érzékenyek pl egyes hangokra, amit már az ember nem hall, de lhetett állat is, ami a házakban néha előfordul. az, hogy rászólsz és tovább csinálja engedetlenség és hagyag nevelésre utal.

A vonyítgatásnak szintén sok oka lehet. Egyébiránt onnantól fogva nekem kamu kérdésnek tűnik, hogy valaki gyertyát akar gyújtani. Vagy száz éve a lámpát szokás felkapcsolni... Vagy áram se volt otthon?

2013. aug. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Volt áram, fel is volt kapcsolva a lámpa az egész lakásban mert paráztam és ugy szerettem volna meggyújtani a gyertyát, mert ezt már hallottam több helyről is hogy az nem árt.

Abban a szobában pedig sem szellőző, sem lefolyó, semmi sincs.....csak egy szoba asztallal székkel, ami a munkámhoz kell és egyetlen bukó ablak van mert tetőtéri szoba. Se wc se csap lefolyóval....semmi csak egy kb 8 m2-es szoba egy radiatorral.

De biztos csak többet képzeltem a dologba.

A kutya meg eddig szófogadó volt (séta akár póráz nélkül is....st

2013. aug. 25. 10:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha leírnám, hogy vélhetőleg mi volt az, akkor az a válasz jönne, hogy szórakozok. Amint megjelenik ez a szag, tanácsos rögtön elhagyni a helyszínt, vagy segítséget hívni.
2013. aug. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ügyes gyors sorozat gyilkos szellem :D
2013. aug. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt a gyertya ügyet fejtsd már ki bővebben. #3 a kíváncsiságunkat akarod felkelteni? :D
2013. aug. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Harmadik, beszartam ... írd már le nekem privátba mi lehetett az. Hiszek az ilyesmiben.
2013. szept. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Móni nem becézgetünk válasza:
Ne nézzetek hülyének de szerintem szellem volt :S
2013. szept. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Az állatok, sőt a kisgyerekek is látják őket. Nem rég halt meg a barátnőm anyukája, elég hirtelen. 4x évesen. A mai napig a kutyájuk néha vakkant és farok csóválva néz egy üres (számunkra üres) széket. Van még jópár megmagyarázhatatlan jelenség azóta, mi mind tudjuk, hogy ő az. De félnünk nyilván nem kell tőle, sőt, vigyáz ránk.


,,Én nem haltam meg, az, ami nektek voltam, még mindig vagyok. Nevezzetek a nevemen, beszéljetek hozzám olyan könnyen és egyszerűen, ahogy mindig. Nevessetek és gondoljatok rám, hiszen én itt vagyok veletek, csak én az út másik oldalán megyek."


Viszont ez a dögszag, meg nyugtalan kutya dolog nem éppen jóindulatú "lényeket" sejtet. Szerintem.

2013. szept. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Frigg ***** válasza:

Hát, ha "sima" szellem lett volna, arra nem jellemző az, amit leírtál. Én nagyjából sejtem, mire akart célozni az egyik válaszadó. Ha átható dögszagot éreztél, akkor az mindenképpen valami sötétebb, gonoszabb entitásra utal, mint egy "átlag" szellem.

Az állatok pedig különösen érzékenyek erre. Előfordult azóta több ilyen eset?


23/N

2013. szept. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!