Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogyan/Hol lehet szellemeket...

Hogyan/Hol lehet szellemeket látni?

Figyelt kérdés

Igazából csak kíváncsi vagyok. Mármint nem szellemet akarok idézni vagy valami hasonló, hanem sokszor írják azt az emberek h pl. az utcán látják őket.

És légyszi csak ÉRTELMES válaszokat!!!


2010. okt. 22. 13:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
59%
álmodba
2010. okt. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
61%

íme egy ÉRTELMES válasz:


Sehol nem láthatsz szellemeket, mert szellemek nem léteznek.

2010. okt. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
80%
Kokaint próbáltad? :)
2010. okt. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
70%
a tévébe.......
2010. okt. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Ki kell fejlesztened a 3. szemed, és akkor láthatsz mindenhol szellemeket. Ott vannak az utcákon, a temetőkbe, régen épült házakba stb. Én már folyton látom őket, és kezdek kiakadni, mert nem akarok őket látni :(



Off: amit leírtam kamu, de simán beírhattam volna utószó nélkül, és akkor most tennéd fel a következő kérdést, hogy hogy kell 3. szemet fejleszteni. Szellemek nincsenek, csak sokan beírogatnak mindenféle baromságot, sőt egyes jósok jövendőmondók is szoktak ideírogatni, hogy csalogassák magukhoz a vevőket. Nem kell elhinni mindent amit olvasol, még akkor se ha komolyan állítja egy 10 éves csaj hogy látja a halottakat, meg hogy kiválasztottnak mondják őt a szellemek meg hasonló. Csak huzzák az itteni tudatlanok agyát.

2010. okt. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Aha. Köszi :)
2010. okt. 22. 19:59
 7/26 anonim ***** válasza:

ez az egyértelmű " mert nincsenek" duma is kb olyan mintha azt szajkozná valaki, hogy "vannak igenis"

Honnan tudod, hogy nincsenek? :)

2010. okt. 23. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
onnan, hogy eddig senki se tudta bebizonyítani a létezésüket. Ha te állítod valaminek a létezését, akkor be kell bizonyítani, és nem az ellentábornak kell bebizonyítani az ellentettjét. Szóval ennyi erővel létezhetne a 4fejű 5lábú trapistaszörny is, mert nemtudom bebizonyítani hogy létezik...
2010. okt. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Azt se bizonyította be még senki hogy nincsenek szal.....;)
2010. okt. 24. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
71%

Kezdjük ott te iq harcos, hogy valaminek a nemlétezését nem lehet bebizonyítani. Bírósági tárgyaláson is ha valaki azt állítja rólad hogy h.lye vagy, akkor nem neked kell bebizonyítani az ellenkezőjét, hanem aki állítja rólad a dolgot, annak kell igazolnia az állítását.


Tehát nem nekem kell bebizonyítani, hogy nincs isten, bevonzás, farkasember, csillogóbőrűvámpírok, hanem azoknak, akik állítják.

2010. okt. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!