Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogyan/Hol lehet szellemeket...

Hogyan/Hol lehet szellemeket látni?

Figyelt kérdés

Igazából csak kíváncsi vagyok. Mármint nem szellemet akarok idézni vagy valami hasonló, hanem sokszor írják azt az emberek h pl. az utcán látják őket.

És légyszi csak ÉRTELMES válaszokat!!!


2010. okt. 22. 13:49
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
De ha én aztmondanám nincsenek eszkimók mne nálunk egyse lakik az se volna igaz....szellemekről is vannak kamu képek tehát eszkimókról is lehetnek...túlságosan az igazad akarod szajkózni túl merev vagy lazíts tesvír -.-
2010. okt. 25. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
szerintem attól hogy nem látod nem biztos hogy nem létezik. én nem hiszek a szellemekben de egyszer kipróbáltam az ouiját és...
2010. okt. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Hiszek bennük, kérdésre válaszolva: fogalmam sincs, én nem akarom őket látni.


Off: Norbi88- nak van igaza abban hogy bizonyítani annak kell, aki azt mondta hogy látta, és nem annak aki nem. Bizonyítsam hogy nincs vérfarkas? Oké gyere elmegyek veled minden házhoz és ha egyet is látunk a tetőn akkor igazad volt. De te bizonyítsd hogy van... Azt hogy nincs hogy bizonyítod????


Pl:

-nekem nincs 200 forintom.

-Bizonyítsd be....


Nekem van 200 forintom..

Bizonyítsd be!

Tessék itt van..

2010. okt. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Nah én olyat mondok, hogy mindenki hülyézni fog de ez kivételesen igaz:Ultem és zongoráztam,hirtelen megfordultam, mert úgy éreztem figyelnek..de semmi.aztán leestem a székről..a következő emlékem, hogy már tudodm a darabom, pedig és úgy emlékszem ájult voltam...:SNemtudom ez mért volt, de mondjuk, h egy szellem..Meg egyszer láttam anyu volt férjét a konyhába..De ez tényleg igaz, bár én tényleg nem hiszek ebbe(és lehet hülyézni is, meert nem zavar)

L/12

2010. okt. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Kórház,temető halottak napján,ilyenkor sok van.
2010. okt. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
50%
12éves gyerek mit keres a parapszichológián?
2010. okt. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Szellemek igenis léteznek, minthogy a bennünk rejlő lélek is.

Pl.:

[link]


De ajánlanám Dr. Michael Newton fantasztikus, tudományos könyvét.

2010. nov. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Na ilyen story-t én is ki tudok találni!! Nehogy már elhidjétek!Egy szellem tapadt rá!Na nemááár!!
2010. nov. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Nézzetek már rá erre a kovács-magyar andrásra full lelki nyomorék az egész csávó .. imádkozik mint egy kibebaszott b.zi ott a fejlécen tiszta nevetségesek az ilyen emberek.. meg az ahogy leveszik rólad a fájdalmat hát az valami Isteni .. úgy kinevetem az ilyen spiritiszta összetört embereket hogy az nem kifejezés..



Kérdésre: nem tudom hogy lehet, temető stb de hiszek a szellemekben!

2010. nov. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
Én hiszek a szellemekben, de látni szerintem nem lehet pket, mert nincs fizikai kiterjedése. Az olyan materialista emberekről meg megvan a véleményem, eléggé nagy lehet az egójuk, ha azt gondolják, hogy minden ami a világegyetemben van, azt ők tudják és ismerik. Ennél minden jóval összetettebb, minthogy csak az létezik, amit látunk, elvégere akkor nem lenne lelkük sem, ha nem lenne lelkünk, akkor gondolatain, véleményünk, és érzésein sem. Elvégre mindenkinek vannak érzelmei, mégse látod vagy hallod őket. A szellemek is kb ilyenek.
2010. nov. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!