Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mostanában szoktam látni...

Mostanában szoktam látni szellemeket mért van ez?

Figyelt kérdés

Mostanában szoktam látni szellemeket egy pillanatra, érzem hogy van melletem valaki vagy valamikor látom a szemmem sarkából hogy valaki van ott de amikor hirtelen oda nézek akkor eltünik , de ez nem csak ithon hanem az utcán is ugyan ez van , azota miotta volt egy közeli kapcsolatom egy szellemel(egy szellem meg mutatta magát nekem és azota nem olyan ritkán szoktam látni szellemeket.)



Csak az írjon ide aki hisz benne mert aki nem az huzon innen!!!!!!!!! Csak komoly válaszokat aki hülyeséget ír annak befogom nyomni hogy = Ez a válasz nem helyes .


2010. jún. 17. 21:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
26%
Szívjál kevesebbet, több problémád is megoldódik.
2010. jún. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
53%
azért látsz szellemeket mert 3-4 napja nem alszol és már haluzol.
2010. jún. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
24%

normális válaszokat hülye kérdésre.

szerencsétlen senkiházi szállj le a földre vagy húzzál el innen

szellemeket látni a XXI-ik században! te hülye!

2010. jún. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
40%
Túl sok szellemekkel suttogót nézel.Ez a tudományos magyarázat erre.
2010. jún. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
32%
delirium tremens...... már nincs mit tenni
2010. jún. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
39%

Így van!

Bemeséled magadnak ezt a szellemes dolgot vagy parázol tőle közben pedig fáradt vagy és az agyad játszik veled!

Ez az alvásmegvonás tünete!


Régebben voltak olyanok h nem feküdtem le aludni 1-1 buli után és hangokat hallottam most médium vagyok?

Ezerféle iloyen dolgog fordult elő velem, csak az agyad játszik veled, ne meséld be magadnak a szellem dumát!

2010. jún. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
15%

Amikor látod a szemed sarkából, és mikor eltűnik hirtelen mikor odanézel, nem lehet, h a hajad lóg a szemedbe??


Ezt te hol akarod benyomni: "befogom nyomni hogy = Ez a válasz nem helyes." Hát sok sikert hozzá. xD


Nem kaphatsz több LSD-t!

2010. jún. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nem vagyok bolond pont ma fogok érettségizni is-szoval nem vagyok hülye de csak tudom hogy mit látok

És igen a hajam nem log bele a szemembe

2010. jún. 18. 05:54
 9/21 anonim ***** válasza:
65%

A szemed sarkából sok mindent láthatsz mert például egy fehér lepedőt te másnak is gondolhatsz és oda fordulsz

-Bazze eltűnt a szellem a lepedő elöl!

Vagy akár a hajad is lehet, de ha szemtől-szembe láttod még akkor se biztos hogy egy "szellem"

Megmutatkozott neked egy szellem?Hogyan kommunikáltál vele stb.?

De egy ésszerűbb magyarázat most fogsz érettségizni, nagy rajtad a nyomás,nem vagy elég kipihent és ez a sok tényező alvás alatt eredményezi az alvásparalízist,alvajárást ébren meg játszhat veled az agyad szerintem feküdj el majd és pihend ki magad jól.

Miután felkeltél ne gondolj a szellemekre és ha így is tiszta tudattal is szellemeket látsz akkor talán lehet valami.

2010. jún. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
55%
Azért van,mert érzékenyebb vagy rá..ennyi!Meg kell szokni..az életedben lesznek még furcsa dolgok,nem ez lesz az egyetlen..amúgy miért ne láthatna szegény szellemeket?Csak nem kihaltak a középkorban? :D Ezt úgy birom..Az emberiség kezdetek óta lát szellemeket,csak vannak,akik nem,és képtelenek elhinni..Kutassátok ki,hogy nem léteznek,legyetek okosabbak az összes tudósnál,akik nem merték még kimondani,hogy nem léteznek,mert nincs bizonyíték a nemlétükre,de a létük nyilvánvaló jónéhány ember számára..nem vitázok,tapasztalat,de szemtől szemben látott dolgok bizonyítják nekem,tehát engem már meggyőztek a létezésükről.De itt mindenki olyan okos,akkor szóljatok az ezt kutató tudósoknak,hogy hééé,hiába kutattok,mert szellemek nincsenek! :DDD Miért nem szóltok nekik?
2010. jún. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!