Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Akik idéztek már szellemet,...

Akik idéztek már szellemet, az tudna mesélni a történtekröl? .

Figyelt kérdés

Miért mondja mindenki h veszélyes és hozzá értő emberrel nélkül nem érdemes belevágni mert nagy bajok lehetnek belőle? Mik történhetnek? (nekem eszembe se jutna megidézni csak érdekelnek a részletek) :)

Hülye válaszok kíméljenek!


2011. aug. 19. 19:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%

A "hülye válaszolók" minden kérdésnél megjelennek, fölösleges határozottan utóírni hogy tartózkodjanak, mivel csak provokálni fogja őket.


Igen. Veszélyes dolog szellemekkel játszadozni. Ha nem akarsz idézni viszont, akkor fölösleges ilyesfajta tudáshoz jutnod.

2011. aug. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem azzal kell törödni h akarok e idézni vagy nem. csak kiváncsi vagyok. mert olyan sok kérdés van arrol h hogy kellmegidézni és mindenhol azt irják h ne mert veszélyes. de mitöl az? mi történhet? azt senki nem irja oda...
2011. aug. 19. 19:36
 3/14 anonim ***** válasza:
ha rosz szellemet idézel meg akkor akár árthat is neked. Egyik osztársam most költözött ide és mesélte hogy rosz szellemet idéztek meg és mindent tönkretett. leverte a polcról a cuccokat meg ilyesmi...
2011. aug. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem biztos, hogy az jelenik meg, akit megidéztek. Ha ártó szellem jelenik meg, esetleg démon, meg is szállhat valakit. ezzel depressziót, öngyilkosságot okozva.
2011. aug. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Veszélyes.Megszállhat,kísérteni fog stb...Nem szabad ilyenekkel játszani.
2011. aug. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
89%

Nekem kétszer is volt olyan szellemidézéses élményem,aminek "következménye" is volt. Az egyiknél a kulcsra zárt ajtó kinyílt (én magam zártam be és nem nyithatta ki senki) és egy váza eltört (nem volt huzat,földrengés vagy ilyesmi).Persze nem /csak/ ezek miatt nem tanácsolják,hogy idézz szellemet, ezt csak azért írom,mert kérted:).

A másik esetben pedig az ablakon "kopogtak". A szobában csak hárman voltunk és más nem volt a házban, az ablak meg nem utcai volt, így kintről sem jöhetett.

Ez még általános iskolás koromban volt, most 21 vok. Most már nem idéznék többet és másnak sem javaslom...

2011. aug. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
ha akarsz is szellemet idézni ne ted mert már hárman meghaltak benne akiket ismertem
2011. aug. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
hát sajnos olyan tőrténhet hogy pl: szellemet idézel de csak hülyeségbül csinálod a haverjaidal és a végén lehosztál egy szellemet a tulvilágrol és én eszt honnand tudom onnand , hogy nekem mesélték hogy 3-lány idézet szellemet és csak baromkotak de szele,et idéztek, és egy honap mulva az egyik csajt elütőte a kocsii, a másik kettőt aszt sajnos nem tom
2011. aug. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%
Nem a haláleset a legrosszabb, ami történhet. Ha olyan akár "odaát" se lesz nyugtod tőlük. Szóval csak óvatosan...
2011. aug. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
ja
2011. aug. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!