Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Az 4 éves fiam meg kérdezte...

Az 4 éves fiam meg kérdezte hogy hol a batyája? Erre létezik logikus magyarázat?

Figyelt kérdés

Nincs bátyja! Előtte el vetéltem egy babával, de ő neki nem tudtunk a német! A férjem azzal nyugtat hogy csak élénk a fantáziája. Számomra ez olyan ijesztő volt hogy el sem tudom mondani.

Soha senkinek nem is meséltem arról a terhességről csak én és a férjem tudtunk, erre ezt megkérdezi tőlem a fiam. Amikor 2 éves volt folyamatosan a húgom hasát simogatta és azt mondogatta hogy baba, (a húgom tényleg terhes volt de akkor ezt még ő sem tudta)


jún. 30. 13:55
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél logikus választ, az mindenképpen az, hogy hallotta valakitől (pláne ha több embertől is), hogy van bátyja, akkor azt hihette, hogy az olyan, mint az anya meg az apa, hogy van mindenkinek.

Ez is lehet, meg az is, hogy érzékel valamit abból, ami történt (vagy inkább sajnos nem történt). Van esély akár arra is.

Mindenesetre ha többet nem hozza szóba, hagyjátok annyiban.

júl. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!