Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez egy szellem volt, vagy mi...

Ez egy szellem volt, vagy mi ez?! :S

Figyelt kérdés

Tegnap jöttem haza edzésről,sötét volt.

Ráharaptam a számra és elkezdett vérezni...Láttam egy autót az út szélén,na mondom most megyek és megnézem a visszapillantó tükrében a számat.

De előtte benéztem a kocsiba,hogy nem ül-e benne senki.Üres volt az egész kocsi [ESKÜSZÖM!] nézem a visszapillantó tükrébe a számat,egyszer csak azon kapom magam hogy tök halkan ereszti le valaki az ablakot és egy öreg 60 éves szakállas,dagadt bácsi néz kifele az autóból és engem néz!!!

Nagyon félelmetes volt,sikítottam és elrohantam!

Nem vagyok dilis,nem szívtam!Esküszöm hogy senki nem ült a kocsiba,nem is volt sötétített az ablak!


Akkor ez most mi volt?!!!


2010. dec. 21. 14:11
1 2
 11/15 DancerShadow válasza:
Szegény bácsi lehet h szivrohamot kapott:D
2010. dec. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 DancerShadow válasza:
bár ez nem olyan vicces..
2010. dec. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Mondom NEM VAGYOK HÜLYE!

A kocsi is tiszta poros volt -_- és ilyen régi fekete,olyan volt mint egy volkswagen 1300...

Hát marhára megijedhetett szegény bácsika.

Olyan fejjel nézett,hogy azt hittem meg akar ölni.

2010. dec. 30. 20:13
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig az egész hazugság :D...


1.: Szellemek nem léteznek, akik meghallnak lebomlanak atomokra, és bekerülnek szervezetekbe, és sexuális kapcsolatokban majd újjászületnek, bár nem emlékeznek persze semmire...


2.: Ha tényleg szellem lett volna (MÁRPEDIG NEM AZ VOLT!), akkor ő ilyedt meg volna jobban xD!


3.: Azért is nem hiszem el, mert honnan vettél te bátorságot ahhoz, hogy odamenny egy idegen autójához "véres szájjal xD" benézz, és nézegesd magad a visszapillantó tükörben...


4.: Ha pedig tényleg ez történt, amit elmondtál, akkor csak annyit kérek, hogy HIDD EL: NEM SZELLEM VOLT!

2011. jan. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Vohu Manah ***** válasza:

Sziasztok!


Biztos, hogy nem szellem volt. Én foglalkoztam a szellemvilággal, és fizikai erőkifejtésre, nem képesek, legalábbis nagyon minimálisan, és az is nagy dolog. A szellemek valamilyen fajta kommunikációra képesek ugyan, meg zörgésekre, hanghallatásokra. De ablak üveg lehúzására nem. :)

Megsérültél, az ember ilyenkor olyan mint a ló, nem lát rendesen, minden irányban, és sötét is volt. Akár lehetett optikai csalódás is. :)

2011. febr. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!